0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ето и моите имонологични
« -: Септември 07, 2006, 11:16:34 am »
Антифосфолипидни антитела

Анти-кардиолипин IgG       -13.08 (+) .......(N<10, Low pos. 10-20,
                                                             Med.pos. 20-80, High>80)
Анти-кардиолипин IgM       -13.18 (+) ......(N<10, Low pos. 10-20,
                                                             Med.pos. 20-80, High>80)
Анти-b2GPI - IgG, IgA, IgM  -0.245 (-) ......(Cut off 0.546)

Яйчников резерв /3 ден от МЦ/

inhibin-B                           -37.95.............(N>45 pg/ml)
LH                                   - 5.5  .............(1-15 mlU/ml)   
FSH                                 - 3.6  .............(до 12 mlU/ml)

Съветите на доц. Конова са:
100 mg. аспирин вечер -10-15 дни преди ембриотрансвер и
Infralipid (разреден) еднократно вливане - 7-10 дни преди ЕТ

Ще се радвам да напишете и вашите коментари



Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #1 -: Септември 07, 2006, 11:43:39 am »
Ще се радвам да напишете и вашите коментари
Здрасти Хари, не съм много наясно с резултатите, но не се тревожи, всичко ще е наред....успехи ти желая!
Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #2 -: Септември 07, 2006, 13:33:02 pm »
Hari, искам да те попитам дали доц. Конова ти каза нещо за яйчниковия резерв (виждам, че е под нормата). Питам, защото и при мен има съмнения, че може би имам намален яйчников резерв, но ще правя изследвания чак преди поредния ин витро опит.  :(

Не мога да коментирам адекватно резултатите ти. Мога само да ти кажа, че доц. Конова е много добър специалист и можеш да й се довериш напълно на съветите й. Успех, Hari!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #3 -: Септември 07, 2006, 13:50:57 pm »
Хари, само това ли си изследвала? Защото на мен ми пусна антиовариални, антиспермални и НК клетки, обаче антифосфолипидни - не.


Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #4 -: Септември 07, 2006, 14:20:30 pm »
 Привет Хари,
Миличка много добре те разбирам как се чувстваш в момента и аз миналият месец се сбъсках с този проблем.Моите резултати са: умерено положителни антикардиолипин ИгМ антитела -15.89 (+)Повишени CD3-CD56+CD16+ NK клетки -15.6%Понижено ниво на Инхибин В - 29.41.И при мен  препоръките на д-р Конова са същите.Тези дни чакам да ми дойде М и ще ходя на контрола за инхибина. За съжеление не мога да коментирам твоите резултати, но моят съвет е да вярваш и да изпълняваш препоръките на д-р Конова.
Хари, ти на място ли даде кръв за инхибина или по куриер?
Пожелавам ти успех и бъди сигурна, че всичко ще се оправи.  :bighug:
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #5 -: Септември 07, 2006, 14:51:25 pm »
Здравей Хари,
Не се притеснявай при повторното изследване на антикардиолипините може да са отрицателни.При мен бяха почти същите резултати и след 10 седмици повторно пак ги изследвах и вече са в норма, но продължавам да пия аспирин. Ходих при д-р Йорданов в вторник / за инвитрото, за да се уточня кога ще започне стимулацията/ и той се каза да продължавам с аспирина.Д-ра ми каза, че Вакрилов е отпуска и ще получават среди след 12 октомври и така че инвитрото се отлага до края на октомври или началото на ноември.
А за инхибина В на място ли даде кръв или по куриер прати серум?Изследвай го пак следващия цикъл да не е някаква грешка.
Желая ти успех!
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

*
Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #6 -: Септември 07, 2006, 17:41:18 pm »
Хари, само това ли си изследвала? Защото на мен ми пусна антиовариални, антиспермални и НК клетки, обаче антифосфолипидни - не.
Бебе, готови ли са резултатите?

Иначе за интралипида се учудвам, защото на мен ми беше предписан по същата схема, но за повишени НК клетки. Антифосфолипидните ми бяха в норма.
*
Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #7 -: Септември 07, 2006, 19:23:45 pm »
Здравейте момичета,
искам да  питам тези от вас, които са дали кръв за изследване в Плевен след колко време са ви били готови резулатите. На мен генетичните са ми готови, но имунологичните още не и яйчниковият резерв също. Искам да разбера и при вас ли се бавят толкова много? Аз ходих в Плевен на 21.07. В понеделник се обаждах там и ми казаха, че доскоро лаболаторията им нямала "китове" или нещо друго беше не съм сигурна как се пише и за това не били работени изследванията 8O. Вече започнах да губя търпение, но ме увериха, че не съм била единствената, която чака толкова дълго.
*
Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #8 -: Септември 07, 2006, 21:29:10 pm »
Моите имунологични бяха готови след седмица, изследвах антифосфолипидни и НК клетки. Виж за генетичните падна голямо чакане - почти два месеца и още не са ми ги изпратили, само успях да разбера по телефона, че са нормални.
« Последна редакция: Септември 07, 2006, 21:31:26 pm от Galia »
Re: Ето и моите имонологични
« Отговор #9 -: Септември 08, 2006, 14:54:37 pm »
Здравейте момичета, само тези изследвания ми направи и резултатите ми станаха готови за по малко от месец. Определено не съм претиснена, защото Конова ми обясни всичко подробно и твърдеше че всичко ще е наред.
Успех и целувки