0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Дона

Някой чувал ли е нещо за тях?
шейново
« Отговор #1 -: Март 09, 2005, 14:05:00 pm »
Аз ги познавам .
Ако искаш пиши ми на лични бележки .
шейново
« Отговор #2 -: Март 09, 2005, 14:06:37 pm »
Забравих да кажа че първо трябва да се регистрираш за да пращаш бележки.
Поздрави!
*

    Нинката

Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #3 -: Юни 12, 2005, 23:05:20 pm »
Цитат на: Дона
Някой чувал ли е нещо за тях?

Сега предполагам, че вече имаш собствени впечатления за тях, би ли ги споделила, защото и аз се записах в Шейново и още не познавам докторите там...
Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #4 -: Юни 14, 2005, 02:27:59 am »
Мога да ти препоръчам Д-р Станков. Ще останеш доволна и очарована! :)
Бъди себе си!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: шейново
« Отговор #5 -: Юни 14, 2005, 11:42:57 am »
Цитат на: carla
Аз ги познавам .
Ако искаш пиши ми на лични бележки .


ама момичета, защо така.... защо трябва да си разменяте ценна информация в частни съобщения?! нали идеята на тия форуми е да събират и правят публично достъпна информация за опита на много хора... след 3 месеца, когато някой пак попита за същите лекари - пак ли бележка да ти пише, Карла?
напиши си мнението тук, във форума, за да бъде полезно и на други хора в бъдеще!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #6 -: Юни 14, 2005, 14:12:26 pm »
Съгласна съм с мнението на Джами, за какво влизаме и пишем тук като като ще си пишат някои само лични бележки, я дайте мнението си тук, за да знаем и ние за какво става въпрос.  :!:
Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #7 -: Април 11, 2006, 22:40:38 pm »
Д-р Мишел (чиято фамилия всъщност е Шоайб) е много добър специалист и е много мил и внимателен с пациентките.
*
Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #8 -: Април 12, 2006, 07:44:35 am »
Пускам ви линк към една тема, която стоя дълго време в закованите теми във здравния справочник на bg-mamma
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=19339.0
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=17989.0
Има и още много, който се интересува може да пусне една търсачка.
Изводите може да си направите сами, аз за мен съм си ги направила.
Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #9 -: Април 19, 2006, 10:10:40 am »
Здравейте!
Чувала съм много добри отзиви за д-р Мишел. Дори в момента ходя при него и мога да кажа, че съм доволна  :D.
Успех!
Бъди себе си!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2006, 14:46:07 pm »
Аз съм ходила при доктор Мишел. Личната лекарка ми го препоръча. Много е внимателен. Но при мен беше само за цитонамазка. Иначе какъв специалист е не знам. И работи с НЗОК.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #11 -: Ноември 18, 2006, 01:54:43 am »
 Здравейте! Съжалявам, но ще си изкажа негативното мнение за д-р Мишел. Внимателен е много, това не го отричам. Преди 4год, реших да имам бебе, забременях бързо, още на 3 месец, но в 9г. с. направих спонтанен аборт. Кюртира ме д-р Мишел, след 5 дни настъпиха усложнения, ходих при друг лекар и той ми назначи по-силен антибиотик. След аборта настъпиха промени в цикълът ми - скъси се от 28 на 22 дни, започнаха и постоянни болки. Лутане от доктор на доктор,накрая след 1,5год. се  откри, че тръбите ми са се запушили и се е появила ендометриоза. Тази стерилност я дължа на лошо направения аборт. Това ми е обяснено от няколко лекари. Няма безгрешни, но дано по-рядко се случва, защото болката е голяма.
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2006, 23:06:31 pm »
И аз имам какво да добавя за Д-р Мишел, но няма да го коментирам тук, а на лични.....
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #13 -: Ноември 20, 2006, 23:42:35 pm »
Сису,
знам че е болезнено да се връщаш към лошите спомени. Но по-добре го разкажи тук, така ще предпазиш други момичета.
« Последна редакция: Април 14, 2007, 00:48:37 am от jazzybaby »

lb2f
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #14 -: Ноември 20, 2006, 23:44:52 pm »
Не ходете.
« Последна редакция: Октомври 29, 2014, 10:41:15 am от jam »
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #15 -: Април 15, 2014, 11:59:54 am »
Момичета, като чуете за Мишел Шоайб, не ми обяснявайте колко е мил и любезен. Вижте и във форума на bgmama какви мнения има.
« Последна редакция: Октомври 29, 2014, 10:47:52 am от jam »
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #16 -: Юли 17, 2015, 10:05:07 am »
Islam da kaja che dokror mishel shoib e strahoten lekar ako ne beshe too predi 5 godini nqmashe da ni ima s moq sin
*
Re: Шейново д-р Мишел, Василева, Ковачева
« Отговор #17 -: Май 02, 2016, 17:02:54 pm »
Здравейте! Съжалявам, но ще си изкажа негативното мнение за д-р Мишел. Внимателен е много, това не го отричам. Преди 4год, реших да имам бебе, забременях бързо, още на 3 месец, но в 9г. с. направих спонтанен аборт. Кюртира ме д-р Мишел, след 5 дни настъпиха усложнения, ходих при друг лекар и той ми назначи по-силен антибиотик. След аборта настъпиха промени в цикълът ми - скъси се от 28 на 22 дни, започнаха и постоянни болки. Лутане от доктор на доктор,накрая след 1,5год. се  откри, че тръбите ми са се запушили и се е появила ендометриоза. Тази стерилност я дължа на лошо направения аборт. Това ми е обяснено от няколко лекари. Няма безгрешни, но дано по-рядко се случва, защото болката е голяма.
И мен ме остави без дете този некадърник. Нямах гинекологични заболявания, но питах, защо не се получава исках да правим хормони и цветна снимка, но все отказваше с довода, че съм супер... След като заявих, че докато не направим нещо няма да си тръгна... ме изпрати при негов приятел репродуктивен специалист и така - с фалшивата снимка от Тина Киркова (фалшива, щото преди месеци разбрах, че тръбите не са запушени, но изкривени) ми прибраха парите за инвитро. Ако има господ, да му връща!!!!