0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

запределяне на теми
« -: Октомври 09, 2003, 09:48:20 am »
Здравей Cygnus. Чудех се дали не можем да разбие темата проблемно забременяване на няколко под-теми. Например под-тема "Хомеопатия" или "Алтернативна медициа", "За мъже", "Доктори", "Ин витро", "Осиновяване", "Сдружение Зачатие" и т.н. Не знам дали е удачно...

Но според мен по този начин ще може новите хора по-лесно да се ориентират в тематиката и да не задават едни и същи въпроси непрекъснато, и ние да ги насочваме да гледат в архив или някъде другаде. Подобно неща има и в ДИРа, но там под-темите са качени най-отгоре.
~ Всичко Рµ възможно Рё допустимо. Може РјРЅРѕРіРѕ РґР° желаеС?, РЅРѕ трябва РјРЅРѕРіРѕ РґР° дадеС?. ~
*
запределяне на теми
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2003, 20:16:54 pm »
права си  :)
Много е добре да има по-добра подреденост по този начин. Мислех си дали няма да е по-добре да направим това по естествен начин, като видим какви основни теми ще доминират. За да не създадем форуми, в които просто няма да се пише. И аз съм на мнение, че трябва да се доразвие форумът като идея! Можем да чуем и други предложения за основни категории теми и тогава да ги създадем !
Поздрави !
*

    Anonymous

запределяне на теми
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2003, 14:59:02 pm »
да, нека оставим нещата сами да се развият.

 :P
hiiii
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2004, 18:58:29 pm »
tazi ideq e mnogo dobra,dano da stane. :D