0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Л-Карнитин или Трибестан?
« Отговор #20 -: Януари 12, 2007, 19:45:30 pm »
Една аптекарка ми обясни, че ефект върху теглото Л-Карнититнът има само когато се използва след усилена физическа активност. Иначе имал обратен ефект. Не се тревожи, ако мислиш че мъжът ти ще отслабне прекалено от него, на моя в никакъв случай не му подейства така.  :)


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Л-Карнитин или Трибестан?
« Отговор #21 -: Януари 12, 2007, 22:21:59 pm »
Момичета, а какво точнопредставлява Л-Карнитина?
Бях се засилила да го купувам и видях че пише че е за отслабване. Отказах се... :(
Ето защо не бива да се четат листовките на лекарствата, а да се пита лекар кое за какво служи.
Л карнитин е аминокиселина, която увеличава подвижността на сперматозоидите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Л-Карнитин или Трибестан?
« Отговор #22 -: Януари 13, 2007, 00:18:46 am »
Благодаря ти Мели, права си!
А на самата опаковка пишеше нещо от рода "стопява мазнините, запазва мускулите"......
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: Л-Карнитин или Трибестан?
« Отговор #23 -: Януари 13, 2007, 00:28:28 am »
Хъм, странно не знаех, че Л-карнитина действа в тази насока.Моят приятел спортува, т.е ходи на фитнес и по това време Януари-Март пие Л-карнитин за отслабване.Обаче си го взима от залата/за по-бърза обмяна на веществата/ Този му е с вит.С и е производство на Фитнес хотлайн Германия.Дано да е от "помагащия" Л-карнитин.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Л-Карнитин или Трибестан?
« Отговор #24 -: Януари 13, 2007, 09:13:27 am »
Така е, куртуристите го пият за релеф и затова в тази насока се рекламира. Но терапевтичната доза за подвижност на сперматозоидите е по-висока от тази за разграждане на мастната тъкан.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу