0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    татяна

Моля ви да изкажете мнението си за д-р Станиславов. Моята гинеколожка ме изпраща при него за мнение по спермограмите на съпруга ми. Прочетох доста отрицателни неща за него. Моля за съвет.Аз съм от Хасково
*
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #1 -: Август 16, 2006, 10:24:59 am »
Kай-добре се обърнете към д-р Кацаров за консултация.
Аз лично нямам впечатления от Станиславов, но след прочетеното, не бих се обърнала към него и Майчин дом за спермограма.
Вашата спермограма къде е правена?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    татяна

Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #2 -: Август 16, 2006, 10:50:53 am »
Правила съм ги в Хасково.
*
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #3 -: Август 16, 2006, 11:04:35 am »
Повторете ги в специализирана клиника по стерилитет в София, Варна или Пловдив.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    татяна

Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #4 -: Август 16, 2006, 11:09:02 am »
По принцип моята докторка се изказа че иска мнението на д-р Станиславов относно възможна инсеминация
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #5 -: Август 16, 2006, 11:15:40 am »
При коя лекарка ходиш в Хасково и в коя лаборатория ти правиха спермограмата?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #6 -: Август 16, 2006, 11:18:36 am »
Таня, ти да не смяташ да правиш инсеминация в Хасково?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #7 -: Август 16, 2006, 11:33:44 am »
Таня, не разчитай на Хасково за инсеминации и въобще за лечение на стерилитет. Не губи време, пари и нерви. Казвам ти го от лични впечатления, понеже имам близки оттам. Така и така ще идвате до Сф, по-добре направете консултация с д-р Кацаров /андролог-уролог/ + спермограма в клиника по стерилитет. Какво пише на спермограмата ви от Хасково?
  09.11.2007
*

    татяна

Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #8 -: Август 16, 2006, 11:35:03 am »
Момичета направо незнам какво да правя. С такава голяма надежда започнахме лечението на съпруга ми, а сега.... Ходя при д-р Честименова, а спермограмите съм ги правила в лабораторията на д-р Дражев в Хасково
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #9 -: Август 16, 2006, 11:42:41 am »
Не се отчайвай. Напиши какви са показателите на съпруга ти. Какви други изследвания сте правили - при него и при тебе. С какво се лекува в момента.

Момичетата те съветват така, защото стерилитетът е доста сложна материя и те от личен (горчив) опит знаят, че с неговата диагностика и лечение трябва да се занимават специалисти в тази област. Пести време, нерви и пари. И надежди.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    татяна

Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #10 -: Август 16, 2006, 11:44:55 am »
подвижност: мн.добра 25%, слабоподвижни - 30%, неподвижни - 45%.
Виталност 70%
Левкоцити на поле 5-6
Еритроцити на поле - единични
Аглутинация 10%
Морфология: нормални 60%, с отклонениея 40%
Концентрация на спермотозоиди в 1 мл - 28,9 млн
Обща конц в целия еякулат - 147,4 млн
Време на втечняване  над 1 час
« Последна редакция: Август 16, 2006, 11:48:36 am от Мели »
*
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #11 -: Август 16, 2006, 12:24:03 pm »
Таня по добре не ходи при д-р Станиславов,той не разбира.И ние имаме проблеми със спермограмата и ходим при д-р Кацаров.В ка-
бинета има прием понеделник и сряда от 14.30ч-16.30ч.Телефона
му за записване е 028525852;Личния му GSM е 0888 620 246
Сега го няма,ние също го търсихме.Каза ни от първи септември,че ще е на работа.Желая ти късмет.................................

 :balk_103: :balk_103: :balk_103: :balk_103: :balk_103: :balk_103:
*
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #12 -: Август 16, 2006, 12:43:49 pm »
Таня, не се паникьосвай. Погледни от хубавата страна на нещата. Имаш достъп до интернет, попаднала си на най-точното място и имаш правото да избираш.
От резултатите на спермограмата не виждам на пръв поглед нещо притеснително. Разбира се, незнам, доколко е достоверна.
Опитай се да се отърсиш от първоначалния шок. Прочети във форумите по въпроса, потърси мнения за лекари, състави си план.
Всичко е в твоите ръце. Бори се за здравето и щастието на семейството. Ние сме насреща и ще ти помагаме.
Горе главата. Нещата ще си дойдат по местата.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    татяна

Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #13 -: Август 16, 2006, 13:58:55 pm »
Според Вас с тези резултати може ли да забременея по естествен път
Re: мнение за доктор Станиславов-Майчин дом
« Отговор #14 -: Август 16, 2006, 14:31:37 pm »
Таня, не можеш да забременееш с тези резултати. Най-малкото заради дългото време на втечняване - над 1 час. Първо е хубаво да направите истинска спермограма на истинско място - може би Пловдив ви е най-близо, там в Клиника Торакс правят истински спермограми. И после да помислиш сериозно за лекар, който да проследи овулацията при теб и да решите заедно какво да предприемете.