0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

какво да изследвам?
« -: Август 15, 2006, 19:20:31 pm »
Здравейте , моля Ви да ме напътите - кой хормон или кои да си пусна за изследване.
Имах /+/ тест за бременност на 25 ден от миналия цикъл и още няколко до 29 ден ,  на 30  ден вече/ -/. Овулация си имам почти , да не кажа всеки месец и мога да си я различавам по болки и консистенция на цервикалната слуз  , по температурата също. Кой хормон да пусна  и кога, днес ми  е 13 ден от цикъла. Може това което се случи да е случайност или грешка на природата , но искам от рано да се уверя , че е така , защото все пак съм на 33 и надали мога да пробвам 4 - 5 години за да разбера , че грешката е другаде. Благодаря предварително.


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: какво да изследвам?
« Отговор #1 -: Август 15, 2006, 20:01:46 pm »
Аз нещо май неразбрах какво всъщност ти е обърканото,имаш ли ову или не. Кой тест е положителен за ову или за бременност.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: какво да изследвам?
« Отговор #2 -: Август 15, 2006, 22:30:22 pm »
Доколкото аз разбрах теста за бременност е бил положителен, а след 5 дена вече е бил отрицателен.
Re: какво да изследвам?
« Отговор #3 -: Август 16, 2006, 14:38:52 pm »
Аз нещо май неразбрах какво всъщност ти е обърканото,имаш ли ову или не. Кой тест е положителен за ову или за бременност.
положителен за бременност :(
« Последна редакция: Август 16, 2006, 14:40:27 pm от magdalina_black »


Спрете Земята, искам за сляза
Re: какво да изследвам?
« Отговор #4 -: Септември 01, 2006, 21:13:06 pm »
Та .... случката и този месец беше същата :( Положителен за бременност на 21 ден о цикъла - до 27 , на 27 - отрицателен и на 30 - цикъл .
Каже те ми сега какво да си мисля - втори месец подред :(


Спрете Земята, искам за сляза
Re: какво да изследвам?
« Отговор #5 -: Септември 01, 2006, 22:23:49 pm »
На въпроса, който задаваш - нямам отговор.....каква е причината да имаш пътво положителни, а след това отрицателни тестове. Само едно не ми стана ясно обаче. Кое те кара да правиш тестове за бременност преди още да има каквото и да е било  закъснение?
*
Re: какво да изследвам?
« Отговор #6 -: Септември 02, 2006, 07:37:36 am »
magdalina_black, според мен е добре да направиш консултация в клиника по стерилитет. Причините за това, което описваш могат да са най-различни, като се почне от репродуктивните хормони, гинекологични болести (например хламидии) и се стигне дори до генетични. Надали тук някой може да ти каже каква е причината, трябва да се прегледаш при специалист и да си направиш нужните изследвания.
Успех!
Re: какво да изследвам?
« Отговор #7 -: Септември 02, 2006, 09:56:27 am »
Здравей Челна роза , причината да направя тест на 21 ден е заради случката миналия месец , тогава случайно пробвах от любопитство и беше положителен , този месец исках да се уверя , че миналия е случайност , но уви - беше по същия начин.
Бори , хламидии съм правила , чудя се дали пък не е някой хормон който повишава ЧХГ - то точно по това време ? Незнам
Благодаря Ви момичете - ще хукна по лекри - то е ясно


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: какво да изследвам?
« Отговор #8 -: Септември 03, 2006, 17:46:01 pm »
Да не са ти слагали Прегнил?!