0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Промяна на името на форума
« -: Август 08, 2006, 11:11:25 am »
Здравейте ммичета,
Имаше предложения да се направи нов форум имунологични и генетични причини за стерилитет. Идеята беше отначало да се направи една закована тема във форум "стерилитет при жената" но пък имунологичните и генетични проблеми се изследват и при двамата партньори. Надявам се, че нямате нищо против това да бъде в този форум - на неизяснените причини. Забелязала съм в чуждите форуми, че именно те така ги обединяват: "Unexplaned infertility, immunological factors". Затова след обсъждане с модераторите решихме да променим така заглавието на този форум  "Имунологични, генетични и неизяснени причини за стерилитет". Моля ви ако имате някакви забележки, възражения или други предложения ще се постараем да се съобразим с всички тях.
Поздрави и много късмет!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Промяна на името на форума
« Отговор #1 -: Август 08, 2006, 11:17:07 am »
Дони, аз съм твърдо ЗА!
Хубаво е, че и ние ще си имаме място вече!Вярно е, че по чуждите форуми, неизясненият стерилитет и имунологичните и генетични са заедно.
Благодаря ви! :thankyousign: :balk_5: :balk_5: :balk_5: :balk_21:
Re: Промяна на името на форума
« Отговор #2 -: Август 08, 2006, 11:37:51 am »
Добра идея.
Според мен, от една страна имунологичните и генетични причини са по-късно изследваните, а от друга - те са такъв вид проблеми, че не можеш да си 100% сигурен, когато ги имаш, че точно те са  Причината .
*
Re: Промяна на името на форума
« Отговор #3 -: Август 08, 2006, 15:04:23 pm »
Аз съм на мнение, че няма неизяснен стерилитет, винаги има причина макар и доста трудно откриваема, а имунологичните са една от тях.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Промяна на името на форума
« Отговор #4 -: Август 08, 2006, 15:09:33 pm »
Аз съм на мнение, че няма неизяснен стерилитет, винаги има причина макар и доста трудно откриваема, а имунологичните са една от тях.
Да, Наденце, така е. Но понякога науката не е напреднала до степен, че да открие причината. И не може да се изясни, т.е. остава си неизяснен стерилитет.
*
Re: Промяна на името на форума
« Отговор #5 -: Август 08, 2006, 15:34:03 pm »
Зайко всъщност може би си права  :balk_600: :balk_602: :balk_600:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!