0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

елексирите на Хлебаров
« -: Юли 30, 2006, 22:28:34 pm »
имам проблем със забременяването(като всички тук)от около 2год.Направих всичко необходимо:изследвания и л-скопия и според докторите всичко било идеално и е въпрос на време но за мен не е така.Чух съвсем скоро за ЕЛЕКСИРИТЕ НА ХЛЕБАРОВ направих консултация с него и той ми изписа 2бр. от споменатите.Въпроса ми е някоя от Вас пила ли ги е и имат ли ефект?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #1 -: Юли 31, 2006, 20:24:56 pm »
Венус,

използвала съм Еликсирите на Хлебаров но комбинацията  за излекуване на хламидийна инфекция.
Трябва да призная, че много ни помогнаха, на мен и половинката.

Нямам опит с тези, които ти планираш да пиеш.

Желая ти успех!  :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #2 -: Юли 31, 2006, 21:27:54 pm »
когато ми правиха лапарото имаше една родилка и с нея сроделих проблемите ми тя ми каза че Хлебаров много и е помогнал(имала е запушени тръби)и за месец е забременяла
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #3 -: Юли 31, 2006, 21:51:55 pm »
когато ми правиха лапарото имаше една родилка и с нея сроделих проблемите ми тя ми каза че Хлебаров много и е помогнал(имала е запушени тръби)и за месец е забременяла

Предполагам, че проблемът при нея все пак не е бил талкова голям.

Обикновено при запушване на мат. тръби се прави оперативна лапароскопия или пластика.

Важното е, че тя е забременяла. :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #4 -: Август 03, 2006, 10:12:19 am »
А какво представляват тези "елексири"? Билкови препарати? Магически води?  :D Минерали? От всичко по малко?
*
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #5 -: Август 04, 2006, 22:49:14 pm »
лично аз съм ги пила, но при мен нямаше никакъв ефект.не се изказвам отрицателно, но явно зависи от проблема. при мен беше изписал комбинация от няколко вида, но ефект нямаше.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #6 -: Август 05, 2006, 00:10:27 am »
когато ми правиха лапарото имаше една родилка и с нея сроделих проблемите ми тя ми каза че Хлебаров много и е помогнал(имала е запушени тръби)и за месец е забременяла

запушени тръби с билки не се отпушват!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #7 -: Август 06, 2006, 19:44:18 pm »
когато ми правиха лапарото имаше една родилка и с нея сроделих проблемите ми тя ми каза че Хлебаров много и е помогнал(имала е запушени тръби)и за месец е забременяла

запушени тръби с билки не се отпушват!
Ами така си е!Слушай Джам и пиши на кирилица! :lol:
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #8 -: Август 06, 2006, 20:08:35 pm »
Ами така си е!Слушай Джам и пиши на кирилица!
Това е едно от основните правила във форума. Съвсем сериозно го казвам!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #9 -: Август 06, 2006, 20:27:19 pm »
Съгласна съм, Зайко...Лали го измисли... :lol:
Сори за офф-а.
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #10 -: Август 06, 2006, 20:45:15 pm »
Мда, Лали. Такъв е и подписа й  :D
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #11 -: Август 07, 2006, 14:02:39 pm »
Браво, Лали!
И аз се опитвам да си измисля такъв общовалиден подпис, но засега не ме е осенило вдъхновението.
Но имам 2 идеи-"запушени тръби с билки не се лекуват" или "стимулация в множествено число се пише без Й" :D
*
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #12 -: Август 07, 2006, 17:48:12 pm »
Аз пък в момента пия едни билки за вагиналната си инфекзия от билкова къща Миланов в София , а както не вяръвам на такива неща ми се наложи да повярвам, наистина помагат-нямам и ни следа от бяло течение за сега  :P :)
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #13 -: Август 07, 2006, 19:31:21 pm »
Браво, Лали!
И аз се опитвам да си измисля такъв общовалиден подпис, но засега не ме е осенило вдъхновението.
Но имам 2 идеи-"запушени тръби с билки не се лекуват" или "стимулация в множествено число се пише без Й" :D
Сложи ги, де, хубави са.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #14 -: Август 07, 2006, 19:45:21 pm »
Цитат
Аз пък в момента пия едни билки за вагиналната си инфекзия от билкова къща Миланов в София , а както не вяръвам на такива неща ми се наложи да повярвам, наистина помагат-нямам и ни следа от бяло течение за сега   


Бамбуча, а нещо като МБ да си правила та да се види къв е проблема?!?
Че някои от билките имат такова въздействие - ок, но те само тушират проблема, не го елиминират според мен.

Между другото - каква е тази билкова къща? Я сподели...
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #15 -: Август 07, 2006, 19:46:30 pm »
Между другото - каква е тази билкова къща? Я сподели...
Ако е в Симеоново, аз съм чувала за нея. Били лекували стерилитет, ама така и не отидох  :D
*
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #16 -: Август 07, 2006, 22:50:14 pm »
Лейди, правила съм МБ и тя показа че съм с бактериална вагиноза и накря реших да опитам с билки и наистина помагат. Нариа се в Симеоново, който иска повече инфо другият път ще му оставя адрес и телефон...
*
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #17 -: Август 16, 2006, 16:57:35 pm »
здравей,венус!!! :)
да преди 6г. ги пих в комбинация от 3 вида,непосредственно след 3м. забременях,но...мисед.
комбинацията си е избрах сама от някаква книжка тогава.
незная точно те ли ми помогнаха или просто е било божие дело,но опитай може да имаш успех!!!
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #18 -: Август 17, 2006, 15:13:23 pm »
И аз ходих при Хлебаров. Купих си билки, които той ми каза. Не съм почнала още да ги пия. Изписа ми и вафинални промивки. Ще пробвам. И ще ви държа в течение. Успех на всички.
Re: елексирите на Хлебаров
« Отговор #19 -: Август 17, 2006, 15:33:52 pm »
За вагинални промивки ставаше въпрос. Сетихте се, нали? Два вида от елексирите, мед и ябълков оцет.      :balk_101: