0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Клинавиче
« -: Юли 27, 2006, 22:18:28 pm »
Здравейте !
Момичета една позната ме посъветва да почвам да пия Клинавиче.
Препоръчвало се за забременяване.
Лично аз ненамерих такава информация.Ако някой има такава много го моля да сподели!......някой пил ли го е???? :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Клинавиче
« Отговор #1 -: Юли 27, 2006, 22:19:36 pm »
То се знае, че аз.
Резултат нямаше.
Re: Клинавиче
« Отговор #2 -: Юли 28, 2006, 09:26:10 am »
МНого клинавиче се изпи миналата година от момичетата във форума (че и от мъжете ни).
Сигурно е хубаво, но не е панацея.
Препоръчва се за регулиране на хормоните, доколкото знам.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Клинавиче
« Отговор #3 -: Юли 28, 2006, 18:33:28 pm »
И аз го пих горчиляка - резултат никакъв.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Клинавиче
« Отговор #4 -: Юли 28, 2006, 21:53:50 pm »
От прочетеното прецених че само от Клинавиче май полза няма!!
Значи в понеделник мисля да си поръчам билките за забременяване от София!Само трябва да намеря адреса на тази аптека!Мисля и с това да опитам!
Някой знае ли колко време се пият!??? :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Клинавиче
« Отговор #5 -: Юли 29, 2006, 08:55:44 am »
Аз пих и билките. Резултат няма. Пият се три месеца.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Клинавиче
« Отговор #6 -: Юли 29, 2006, 09:02:50 am »
И аз ще прпбвам да ги пия ....поне няма да ми навредят!!!! :D
Re: Клинавиче
« Отговор #7 -: Юли 29, 2006, 09:28:42 am »
Здравей Ади!
Аз също съм пила комбинация от билки за забременяване, в които имаше клинавиче. Изписаха ми ги за 3 месеца, но аз направих два курса с почивка от няколко месеца между приемите. За съжаление и при мен не помогна с нищо и все още преследвам заветната цел.
Успех миличка!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Клинавиче
« Отговор #8 -: Юли 29, 2006, 10:55:51 am »
Ади, аз пия от известно време клинавиче- в състава на смес за регулиране на М, после 1 месец чисто, а сега- билки за забременяване. При мен има ефект- е, не бременност, но цикълът ми се удължи до 27 дни, а бях се видяла в чудо- идваше на 20, 21 дни.Освен това зверски ме болеше дясната гърда от 1 година, което е симптом на хормонално нарушение.15 дни след като почнах чая, болките спряха, сякаш никога не ги е имало.Фоликулите не растат до размер на кисти/поне засега, дано не го казвам преждевременно/.Смятам да продължавам с билките, но , като прочетох по-горе , се замислих колко време трябва да ги пия.Аз знам, че за да има истински ефект, трябва поне 3 месеца , като смятах да продължавам и след това.Но сега виждам, че се правят почивки.Трябва ли да се спират след 3 месеца?
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Клинавиче
« Отговор #9 -: Юли 29, 2006, 20:36:27 pm »
Все пак ще пробвам и това!!!!!Вече на всичко съм съгласна само и само да има успешна бременност!!!Ще почна билките,отново ще откажа цигарите ,ще спра да мисля за разни глупости.....,.......и другото вече зависи от Господ!Дай боже да се овенчае с успех!!!!
(по принцип на мен билките добре ми въздействат.....много пъти са ми помагали...дано и сега!) :DУспех на всички!!!! :bighug:
« Последна редакция: Юли 30, 2006, 18:55:13 pm от adi »
*

    Аблена

Re: Клинавиче
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2006, 11:07:39 am »
Здравейте момичета!

Посещавам сайта от известно време и за мен той е много полезен. Благодаря на хората, които са го създали и поддържат!

Виждам, че темаите с клинавичето и билковите смеси са малко поостарели, но някоя може ли да ми каже начина по който се пие клинавичето - как се приготвя отварата и кога точно през деня се пие? Не съм от София и няма как да стигна до аптеката на "Поп Богомил". Мисля да си купя клинавиче от която и да е аптека, но ми се иска да спазя дозата, която предписват във софийската аптека.

Благодаря ви, предварително!
Re: Клинавиче
« Отговор #11 -: Октомври 07, 2006, 11:04:27 am »
Здравей Албена!
Доколкото си спомням, тук в сайта някой беше оставил телефони на аптеката и можеш и по този начин да си поръчаш билки за забременяване. Не излиза скъпо и доставката е на място.

П.П. Някъде бях си записала телефона, но не успях да го намеря  :(
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Клинавиче
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2006, 07:53:38 am »
Адресът на аптеката е ул. Поп Богомил № 38, в двора тел. 983 99 16 и 983 60 03.......аз също си ги поръчах по телефона. :D