0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #40 -: Август 01, 2006, 17:08:07 pm »
Вярвам, да ти се връща!
Бисквитке, дано все пак имаш по-добри новини...колкото може!!!Успех със Стаменов!
Иначе и моята тръба беше станала 4см на 1,5...това е много, така ли?Другата...не се знае...но аз си знам късмета...както и да е, от самосъжаления няма смисъл...
Успех на всички и се включвам към пожеланието на Вярвам:
...едно имам да ви кажа: Господ да ви пази и да 4уе молитвите ни !
« Последна редакция: Август 01, 2006, 17:12:24 pm от danidan »
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #41 -: Август 01, 2006, 18:35:42 pm »
С вяра ще си помагаме и с вяра ще успяваме, момичета. Бог ще ни помогне да се справим с всичко, дори и с неуспеха. Горе главата!

аз не гледам на махането на тръбите толкова драматично - сега с тях също няма никакъв шанс, така че какво толкова? По-добре да има някакъв, какъвто и минимален да е.
Позитивно мислене, амаха!

Дани, Вярвам, и всички останали - нещата никога не са толкова черни, колкото ни се струват... нито толкова хубави, всъщност.

ама да не отклоняваме темата. Дани, накъм кой лекар се насочваш?
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #42 -: Август 04, 2006, 10:27:49 am »
Дани, моето впечатление от Начев е че е малко далаверимпекс работата при него
Знам, че Владимиров препоръчва него или Румен Димитров, който също си пада малко далаверимпекс
Иначе като лекари поне вторият е добър според мен
Аз съм се оперирала 5 пъти на 9-ти етаж в МД и лично аз съм доволна, ама те вече ме познават и съм нямала проблеми с отношението
Всичките операции ми ги прави Доганов и нямам думи за неговият професионализъм и какъв страхотен човек е - проблемът е само, че има голяма навалица при него и се чака доста, докато се добереш
Иначе на 9-ти етаж имат много хубава апаратура
Успех, миличка :D
Благодаря ти, Бени!







*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #43 -: Август 04, 2006, 21:06:48 pm »
Благодаря, Фреши.Засега си харесах Попов, но съм с кашлица вече месец и явно ще отложим операцията за другия месец, защото едва ли може да съм с друга упойка, освен с пълна.Ще видим.
Боже, Фреши...как 5 пъти си оперирана???Просто ме изуми!!!
Успех и на вас, мацки!Дано всички успеем скоро!
« Последна редакция: Август 05, 2006, 00:28:40 am от danidan »
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #44 -: Август 07, 2006, 15:09:36 pm »
Дани, Попов (Шейново, нали?) е добър избор според мен - специално за лапароскопии много ги хвалят :D
Оздравявай бързо и действай :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #45 -: Юни 18, 2007, 22:03:05 pm »
Е това пък какво е сега?  8O 8O 8O
*
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #46 -: Юни 19, 2007, 09:18:14 am »
Здравейте, момичета. Имам три лапароскопии зад гърба си, и от всички най-ужасно (и като отношение, и като резултат, и като условия) беше в МД при Начев. Да не говорим, че преди да ме изпише каза: "ако ще черпиш, да не е с бонбони", което ме отврати. Впоследствие се оказа, че е направил диагностична лапароскопия, даже не се беше опитал нещо да пооправи (имам сраствания и две запушени тръби). Втората беше при Попов в Шейново (моето мнение за него като професионалист е много добро,  условията в Шейново също са сносни, като изключим поисканите на ръка пари). Като резултат едната тръба пропуска. Третата и последна лапароскопия беше при Стаменов -там беше супер, и доктора, и персонала, и храната, и стаята.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #47 -: Юни 19, 2007, 23:15:09 pm »
И аз да се разпиша, не знам доколко има симсъл или ще съм полезна. Д-р Начев направи секциото по спешност /без уговорка/ на сестра ми. Тя твърди, че е доволна от неговата работа. Не е вземал пари, но това беше преди 7 години.
На всички ви успех! И никога не спирайте да вярвате! Ваша: Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #48 -: Юни 20, 2007, 09:55:52 am »
Момичета, темата е от август миналата година.
Резултатите съм описала в дневникът ми във форум"Дневници".
Аз се чудя защо ми пишат на лични.
Успех на всички и избирайте правилните лекари. :wink:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #49 -: Юни 20, 2007, 11:03:25 am »
Дани,  :oops:, желая ти успех!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #50 -: Юни 20, 2007, 11:07:35 am »
И на теб, Касси! :wink:
Няма проблем, стига да е полезна темата за някой.
Успех!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #51 -: Юни 20, 2007, 11:07:56 am »
А как се диагностицира хидрото? Само с преглед?


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #52 -: Юни 20, 2007, 11:18:56 am »
С него не може да се забременее и износи, поне това знам аз.

Мерси, Дани :) И аз така знам, но до сега от прегледи и цветна снимка, никой лекар не е изказвал предположение за хидро и се чудех дали изобщо може да видят без лапаро.
Успех ти желая и една двойна радост като на Касинка възможно най-скоро!


*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #53 -: Юни 20, 2007, 11:19:13 am »
Бебе, при мен се оказа, че червата ми са оплетени от старата операция и са виждали едно от тях на ехографа, което се променяше постоянно и няма работа там по-принцип.
С ехограф само се гадае, но ако се съмняват, почти винаги го има.
Хидрото се установява 100% само при лапароскопия.
С него не може да се забременее и износи, поне това знам аз.
Малко след теб се включих... :D
Мерси за пожеланията, успех и на теб!
« Последна редакция: Юни 20, 2007, 11:20:49 am от Danidan »
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #54 -: Август 17, 2010, 12:12:28 pm »
здравейте читатели,искам с най-голямо разочарование да кажа,че за мен д-р Начев не е никакъв оператор,или поне при мен не се получи.Октомври 2009 правих при него лапавоскопия,по препоръката на д-р Владимиров,минах на преглед в кабинета му в МД и с птвърдена и от него киста забързахме процедурата за лапарото,като лапароскопията първоначално ми трябваше за оглед на маточните тръби,но в последствие се оказа че имам голяма киста която трябваше да се отсрани.Мина лапарото,и на следващият ден д-ра ми каза че имам сраствания и съм за инвотро,по живо по здраво ме изписаха,един месец се възтановявах от лапарото и когато януари месец отивам на профилактичен преглед в друга клиника се оказва,че имам киста на същото място със същите размери,даже ми е излезнала още една,д-рът при който бях се оказа,че е приятел на д-р Начев и веднага ми даде лист за нова операция,дефакто нови 450 лв.По стечение на обстоятелсвата и най-вече от мисълта,че има нещо гнило не  отидох там,не се подложих на тази операция.След няколко месеца потърсих друг специялис,обясних му как стоят нещата и при прегледа се останови че кистата е пораснала още,видяха ми листа от лапароскопията и ми обясниха,че ми е направена само диагностика,нито кистата е махната,нито пък са се постарали и срастванията да се отсранят,което би било редно да се направи.Сега ми предстои ново ходене по мъките,най - вероятно ще правя нова лапароскопия,но трябва да сте сигурни,че няма да е при този д-р Начев.Просто съм възмутена даже тази дума не е достатъчна да опиша колко съм бясна,че все още има лекари който лмтят само за пари и на практика нищо не правят.Пропада ми процедура инвитро,защото с тези кисти няма смисъл да се прави каквото и да било......Помислете си дали да му плащате на д-ра за избор на екип,който не си върши работата.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #55 -: Август 18, 2010, 13:42:36 pm »
Съжалявам polinka mandolinkaтвърде неприятно за теб, за мен е вече видяно!

Явно това е "запазена марка д-р Начев" за начин на работа.

Желая ти успех и не се отказвай! Ще успееш!
« Последна редакция: Август 18, 2010, 13:44:49 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #56 -: Март 14, 2011, 22:36:54 pm »
Здравейте,
днес посетих д-р начев по друг повод, но имам някои общи впечатления от него...
Според мен си разбира от работата, но (редактирано от модератор). Взе ми 110!!! лв за преглед, който не бива при никакви условия да е повече от 40-50... :( направо ми премаля като сестрата ми каза...
Отделно, за да не си губи времето приема по 3 жени наведнъж и може да се случи да видиш/да те видят докато те преглеждат....разхождаш се гола нагоре-надолу и слушаш и на другите диагнозите...
ДОБЪР лекар е и вярвам, че си разбира много от работата, но повече няма да стъпя при него.
« Последна редакция: Март 15, 2011, 09:41:45 am от Елфи »
Re: Лапароскопия при Начев- събирам мнения!
« Отговор #57 -: Март 28, 2011, 18:55:33 pm »
110лв ти е взел, защото винаги преглежда и с колпоскоп. Иначе и на мен груповите прегледи не ми се понравиха там, но за важните неща му се доверих. Успех ти желая!