0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър педиатър в Добрич
« -: Януари 31, 2023, 18:02:30 pm »
Здравейте, мами!
Наближава най-специалния момент в живота ни през м. Март - тъй дългоочакваната първа рожба. Бих искала да ми препоръчате добър педиатър в гр. Добрич, защото не съм от града и нямам представа, при кой да запиша бебчо след като се роди. От моята гинеколожка получих препоръка за д-р Арабаджиева в ДКЦ1, но искам и вие да ми препоръчате доктор от който сте доволни.
Благодаря ви предварително!
*
Re: Добър педиатър в Добрич
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2023, 10:00:47 am »
Здравей! Аз лично не съм доволна от Арабаджиева, но съм ходила само два пъти при нея, защото сме при друг личен лекар. Има доволни от нея. Хубавото на нея е, че е хем личен лекар, хем педиатър. Не я харесвам, защото когато първият път ходих след назначени от нея изследвания, да ги види, сестрата беше по-заинтересована от нея, тя ги погледна на бързо и изписа антибиотик. Вторият път беше дежурна в спешното и искаше да преслушва децата през потниците, нямало нужда да ги разголвам. Като цяло не съм доволна от педиатрите, но и те са само на частно или направление. Ние сме при Будакова, също в 1-во ДКЦ. Когато бяха бебета бях доволна, сега вече не много, но то и няма голям избор, да я сменя. А и не съм сигурна, че Будакова приема нови пациенти. От посещенията ми в спешният кабинет, където всички лекари от 1-во ДКЦ имат договор, за събота и неделя и вечер, което е много важно, и някои от лекарите от 2-ро ДКЦ, съм останала с добри впечатления от Златина Георгиева, от 2-ро ДКЦ, Манолова от 1-во ДКЦ и Гашков от ДКЦ-то на болницата. Провери дали приемат нови пациенти и бебета. Леко раждане!
Re: Добър педиатър в Добрич
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2023, 17:35:46 pm »
Благодаря ти за отговора.