0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Ще съм максимално кратка.
Допреди 3-4г се хранех много нездравословно и нямах никаква физическа активност.
Промених това, без да изпадам в никакви крайности, дори напротив. Това излекува всички "болежки", които съм имала дотогава. Но 7-8 месеца след промяната ми изчезна цикъла при нито един пропуснат месец и никакви проблеми до тогава. Върнах се към стария си начин на живот и 11 месеца по-късно цикъла се завърна, но все още е нередовен. Имам ниски прогестерон, естрадиол, ЛХ и ФСХ. Нямам кисти, нито нищо. Щитовидна и надбъбречни жлези - всичко перфектно, както и всичко друго.

Търся гинеколог или ендокринолог, който да отхвърли диагнозата функционален хипогонадизъм, защото с този начин на живот не се чувствам жива, но няма да се върна към другия, докато не се докаже, че не той е причинил хормоналния дисбаланс.
Благодаря много на отзовалите се, наистина е въпрос на живот и смърт вече, не ми се навлиза в подробности, но съм безкрайно зле. Ако попадна на точния лекар, това ще е най-хубавото нещо в живота ми! Благодаря  osi_1
« Последна редакция: Март 29, 2022, 01:05:24 am от rose_tuberose »