0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не губете надежда и вярвайте
« -: Юни 07, 2021, 10:10:36 am »
Здравейтее!
Отдавна се опитвам да влезна, но имах проблеми с паролата.
Целенасочено пускам темата тук, понеже основно в този раздел съм писала, надявам се админи да я оставят.
Сигурно има много нови хора, но се надявам тези, които са следили моите коментари, трепети, опити, да ме помнят. Момичета - станах майка! Най-свидната ни мечта се сбъдна след 3 години и половина опити, неуспешна инсеминация, билколечение, празен плоден сак и кюретаж и т.н. се получи естествено. Вече съм горда майка на четири месечно момиченце, да ми е живо и здраво. Много исках да успея тук да влезна, да кажа на всички момичета, които все още опитват, да не губят надежда, да се борят, да намерят начин, но и най-вече, колкото и клиширано да звучи, да бъдат спокойни и двамата. Нещата се случват, когато им дойде времето, но ако не се отказвате.
Искам да БЛАГОДАРЯ на всички тук, които ми бяха опора през времето, когато правихме опити, за въпросите които имах и силната подкрепа!
Искам да поздравя всички тук с една песен, която ми действаше много успокояващо, надявам се да дава сили и на вас, можете да я потърсите в ютюб - Трио Сопрано - Винаги има надежда ♥️
« Последна редакция: Юни 07, 2021, 10:12:30 am от momiche_f »
*
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #1 -: Юни 07, 2021, 10:15:57 am »
momiche_f, честито!!! Страхотна новина. Помня те много добре. И при мен така горе-долу се развиват нещата. След безкрайни АРТ порцедури, накрая забременях по естествен път. Точно, когато Господ е решил, че му е било времето.
Да ви е здраво голямото чудо!
Винаги е прекрасно, когато се четат такива новини.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #2 -: Юни 07, 2021, 10:19:28 am »
momiche_f, честито!!! Страхотна новина. Помня те много добре. И при мен така горе-долу се развиват нещата. След безкрайни АРТ порцедури, накрая забременях по естествен път. Точно, когато Господ е решил, че му е било времето.
Да ви е здраво голямото чудо!
Винаги е прекрасно, когато се четат такива новини.

Много се радвам и за теб - честито, да ви е живо, здраво и много да ви радва! Прекрасна новина! Нека бъдем пример как човек не трябва да губи вяра и да се отказва, когато му дойде времето, нещата се случват :)
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #3 -: Юни 07, 2021, 13:32:01 pm »
Momiche_f, мислих си за теб по едно време. Чудих се какво ли е станало. Да ви е честита дъщеричката. Долу горе и при нас нещата бяха така. Вижда се в подписа ми колко е голям вече Лазар 😊
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #4 -: Юни 07, 2021, 19:59:57 pm »
Много се радвам и за теб! Здраве и пак здраве! :)
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #5 -: Юни 07, 2021, 20:29:46 pm »
Момиче, браво! Честита дъщерята, да ви е здрава и щастлива! Много се радвам за теб! С моят син са горе-долу на една възраст както се вижда от подписа ми! И при нас се случи чудото след 3.5 години мъки. Страхотна новина !
*
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #6 -: Юни 08, 2021, 09:29:01 am »
Момиче,помня те!Честито и от мен!
*
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #7 -: Юни 08, 2021, 10:25:46 am »
Момиче, аз не те познавам, но от сърце ти честитя за прекрасната дъщеричка! Да ви е здрава и много да ви радва!
Аз идвам от път, който е много дълъг - лесно забременяване на 22, и след 16 години разбрах какво е да чакаш и да се бориш за бебе. Но пък така човек наистина оценява нещата. Да, има двойки, които си ценят децата дори и лесно заченати. Но предполагам, че е съвсем различно, когато години си се борил за дете. Надявам се скоро да разбера. Сега най-накрая съм отново бременна, след 2 загуби. Да видим докъде ще стигна този път. Моята борба засега е 5 години.
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #8 -: Юни 08, 2021, 10:55:00 am »
Благодаря на всички, а на теб Gracy щастлив финал и здрава рожба ♥️
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #9 -: Август 26, 2021, 19:54:42 pm »
Как ме усмихнахте само! Аз също си бях забравила паролата, а от известно време си мисля за този форум. Много се радвам за вас, вдъхнахте ми надежда, че и нашето щастие предстои. Ние продължаваме с опитите вече точно пет години. Поздрави и бъдете здрави 🤗
Re: Не губете надежда и вярвайте
« Отговор #10 -: Септември 03, 2021, 16:18:42 pm »
Благодаря! Мога ли да ви попитам нещо на лично съобщение? :)