0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хормони LH FSH Estradiol
« -: Март 26, 2021, 16:22:34 pm »
Здравейте,
Имам нужда от помощ - правих си тест на хормоните, 40+ съм и стойностите са:
AMH - 1.12 ng/ml
LH - 5.89 IU/l
FSH - 6.45 IU/l
Estradiol - 207.9 pool/l.
Как мислите? Ще отида при специалист, разбира се. Притеснението ми е ако споделя, че искам второ дете пред репродуктивен специалист дали няма да се смее много ( образно казано).... Имам ли шанс при инвитро според вас? Мерси предварително!
*
Re: Хормони LH FSH Estradiol
« Отговор #1 -: Март 26, 2021, 16:47:28 pm »
Здравей, Шарки. Това, че си на 40+ не значи, че нямаш право да искаш второ дете. Тези ти изследвания са добри. Колко време опитвате? Според мен задължително трябва да посетите репродуктивен специалист, за да не губите време. Никой няма да ви се изсмее.
Re: Хормони LH FSH Estradiol
« Отговор #2 -: Март 26, 2021, 17:16:46 pm »
Мерси Pav-la, за коментара, от доста опитваме и съм почти решена какво да правим. Имам идея горе-долу. Преди известно време имах коментар от един известен специалист по-добре да си гледам детето, отколкото да го занимавам, затова. Затова сега очаквам реакции...
*
Re: Хормони LH FSH Estradiol
« Отговор #3 -: Март 26, 2021, 17:31:13 pm »
Спермограма се надявам, че има мъжа ти?
Намерете си лекар, който ви харесва и гледа сериозно на вас.
Re: Хормони LH FSH Estradiol
« Отговор #4 -: Декември 17, 2021, 16:18:13 pm »
Здравейте,
Имам нужда от помощ - правих си тест на хормоните, 40+ съм и стойностите са:
AMH - 1.12 ng/ml
LH - 5.89 IU/l
FSH - 6.45 IU/l
Estradiol - 207.9 pool/l.
Как мислите? Ще отида при специалист, разбира се. Притеснението ми е ако споделя, че искам второ дете пред репродуктивен специалист дали няма да се смее много ( образно казано).... Имам ли шанс при инвитро според вас? Мерси предварително!
Здравей, бих искала да попитам какво се случи с вас? С почти същите хормони съм и също искам дете. Бихте ли споделила,  ако има раздвижване при вас?
Re: Хормони LH FSH Estradiol
« Отговор #5 -: Декември 19, 2021, 12:30:11 pm »
Привет, според доктора хормоните са ОК.
Проблемът не е там, така че пожелавам успех, имате шанс. Весели празници