0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, момичета.
Не съм сигурна дали точно тук мога да я създам.
Тъй като не открих такава тема пиша.
Трябва ми вашето мнение за АГ болница "Св. Лазар", "Надежда репродуктив" и "Аджъбадем" гр. София.
След направен неуспешен опит в Плевен, решихме да пробваме в София.
Ако можете да дадете и мнения за лекари, ще съм много благодарна.
« Последна редакция: Февруари 13, 2021, 16:47:50 pm от кактусче »
*
Аз успях от първи опит в Надежда. Това не значи, че всеки друг ще успее като мен от първия път. За мен там беше правилният избор. Бях при д-р Тихомирова, от която съм изключително доволна като лекар. Имаше отношение, обратна връзка, разяснения и внимание. Но аз нямам никакъв опит по другите клиники, за да мога да сравня.

Много се радвам за теб.
Благодаря ти, че отговори толкова бързо.
Аз също обмислям варианта за Надежда, но първо исках да получа повече мнения за клиниките и за лекарите.
*
Клиниките и лекарите са на усещане.
В Надежда се чака доста.
Дано да си намериш лекаря бързо!
*
Успях два пъти в Надежда. Преди да отида там имам 5 неуспешни опита. Докторите, с които успях са Стаменов, Тихомирова, Чапанпова. Чака се наистина, но си заслужава!
От другите 2 клиники нямам впечатления.





Много благодаря Rumito.
Благодаря и на останалите за отговорите.
Много се радвам, че сте сбъднали най-голямата си мечта. Надявам се и аз да успея като вас.
*
Аз имам негативен опит с Надежда, относно проследяване. Би било хубаво да имаш едно на ум ако се наложи да се срещаш с имунолозите им. Повече е те гледат като банкомат, отколкото като човек. Ако си решила да пробваш там, горещо те съветвам да се проследиш другаде. Успех! П.С Чувам добри неща за Щерев,въпреки че не е във въпросника ти.
Благодаря за съвета Lina88.

Съжалявам, че сменям така изведнъж темата.....
Тъй като живея в Добрич ми се искаше да пробвам във Варна, но не съм чувала нищо за клиниките и за лекарите, ако може някакви съвети и отзиви за клиники и лекари, ще ви бъда много благодарна.
Чувам добри отзиви за д-р Александров във Варна......