0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #680 -: Август 22, 2020, 09:39:25 am »
Нали го пуснах по-горе 530 !   Снимката я виж и долу :lol:

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #681 -: Август 22, 2020, 09:58:00 am »
Робин, пусни си основния пакет и сега.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #682 -: Август 22, 2020, 10:41:49 am »
Павла, честит рожден ден! Бъди здрава и все така помагаща на всички нас  :D
Весел празник!

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #683 -: Август 22, 2020, 12:00:55 pm »
Павла,рожденничка ли си ? :D
Честито,жива и здрава и най-обичаната майка и жена :party:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #684 -: Август 22, 2020, 15:12:06 pm »
Робин, Като влезнеш във сайта на Геника, има какви фактори изледва разширения иносновния пакет. Аз мисля, че пуснах разширения и в последствие тафито. Прикачам какво съм пуснала аз, ако искаш да сравниш. Иначе първоначалната терапия ми е от доц.Конова, но тя, както повечето имунолози предписва НМХ през ден. След разговори с хематолози и проф. Паскалева на 1000% имам потвърждение, както и тук пишем че НМХ действа 24 ч. И после ко?  Ако искаш си пусни основни пакет, както съветват момичетата тук, и ако трябва ще пуснеш допълнително. В Геника, поне преди можеше да се обадиш по телефона и да питаш какво допълнително да пуснеш. Хубавото е че веднъж като дадеш кръв не е нужно да го правиш втори път и може само по банка да им преведеш парите. После си начираш читав хематолог или при Паскалева да ти изпише терапия. Те като изписват терпиите имат няколко препоръки при опити и при плюс тест.
Грейси, благодаря. Ние също пуснахме СДИ ( май е същото като халотест, нали пак е ДНК фрагментация) на моя партньор преди тази бременност. Чакаме резултатите при вас.
« Последна редакция: Август 22, 2020, 15:16:00 pm от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #685 -: Август 22, 2020, 16:51:47 pm »
Имам. Още веднъж Земята се завъртя около Слънцето с мен отгоре й.
Благодаря ☺
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #686 -: Август 22, 2020, 17:45:33 pm »
Павла, честита бъди! Жива и здрава да си  :D
Принцес, страхотен резултат 🥰
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #687 -: Август 22, 2020, 18:34:36 pm »
 :balk_19: Честит рожден ден, Павла! Честита да си! Благодарим ти, че си ни опора и винаги можем да разчитаме на теб! Весел празник! Наздраве!
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #688 -: Август 22, 2020, 18:39:07 pm »
Павла, Честит рожден ден,бъди жива и здрава и много щастлива!🎂🎂🍷🍷 Весел празник 🍷🍷🍷
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #689 -: Август 22, 2020, 18:42:54 pm »
Павла, честита да си. Да са здрави всичко у вас. Благодарим за времето, което ни отделяш и за съветите, които ни даваш. Да орисаш още много жени със здрави бебета :bighug: Че и ти да потретиш с една малка Павлита.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #690 -: Август 22, 2020, 23:28:28 pm »
Ай живи здрави, Павла. Евала за помощта и съветите , помогнали на всички. Наздраве!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #691 -: Август 24, 2020, 11:07:51 am »
Честит Рожден Ден (на патерици), Павла! Да си жива и здрава и само хубави неща да ти се случват!

Честито за хубавите стойности на ЧХГ на Яничка и на Принцес!

Днес ми е 2-ри ден на МЦ. Имам записан час за довечера - за преценка за стимулация преди инсеминацията. Да видим какво ще ми кажат.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #692 -: Август 24, 2020, 12:22:45 pm »
Момичета, някоя има ли написано на изследването за тромбофилия гените? Но не така както ги пишат Фактор 5 примерно, а името което е с цифри и буквички. Че моите са така и исках да видя дали са ми изследвали гена за усвояването на фолиевата. Ей тъй от любопитство, че ми е скучно сега докато чакам час за преглед   :lol:

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #693 -: Август 24, 2020, 12:59:02 pm »
Яничка, ето ги моите. Мисля, че си пише и всипко. Този за неусвояването на витамините от Б- групата е MTHFR-мутация C677T.

Принцес, честито. Кога ще е прегледа?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #694 -: Август 24, 2020, 12:59:32 pm »
Успех, Грейси, дано не стигаш до инвитро.
Яна, http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=article&id=138:2011-06-01-14-09-32&catid=36:2009-11-08-10-52-14&Itemid=63
Аз пак да си похваля моя мъж. Докато чакаме за следващото инвитро, ще се пробваме  вкъщи. Та започнах аз тестовете за овулация и няма, и няма втора черта. И вчера той ме помириса и каза:"Няма какво да се тестваш или ще е днес, или ще е утре". Вземи тези феромони, положителен беше теста. Миналата година бях на фоликолуметрия при д-р Даскалов и той каза "рано е, няма да е тези дни овулацията", прибирам се, Мишо ме мирише:'не го гледай този ехограф, миришеш на овулация', след ден бях на преглед пак и бях овулирала. Така ме помириса и че бях бременна, то тогава и от 1км можеше човек да ме помирише де, но с овулацията не разбирам как я усеща
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #695 -: Август 24, 2020, 13:45:23 pm »
Тери,голяма победа те чака!
Сънувах те,че имаш мач във Варна и ми звъниш да дойда да те гледам,беше някакъв файтър,ММА ли,кик бокс ли.И идвам и зала като на филм,със сепарета,ти на ринга с клин и боса с бюстие,дълга изправена червеникава коса и и сочиш с глава мойто сепаре.Аз ,мъжа ми,баща ми и брат ми сме в индианска нишка,не помня съперника ти кой беше,но победи,и грам кръв нямаше по теб :D.Голям мач направи,ние свирихме,викахме и после гърмяхме вън сватбарската.Е това е съня ми.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #696 -: Август 24, 2020, 15:25:09 pm »
Благодаря, Лина, полезна информация. Ще пусна основния пакет другия месец и после ще видим.

Грейси, успех! Ти в коя клиника беше?
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #697 -: Август 24, 2020, 16:21:16 pm »
Здравейте момичета, днес правих изследване за инсулинова резистентност, поради неуспешни опити от 1 година. Притеснява ме спадът в глюкозата след прием, на какво се дължи ? Благодаря предварително  :)
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #698 -: Август 24, 2020, 16:31:34 pm »
Здрасти, Мария, добре дошла сред нас. Спокойно и аз съм като теб. Води се обратна крива (на нещо си).  Супер ти резултата, изобщо не се е вдигнал инсулина. При мен инсулина се вдигаше доста, за да се справи с тази глюкоза. Ендокринологът ми обясни, че нямам нужда от захар и всяка захар, фруктоза, подсладител, който приемам отива на сланинка. Факт, това съм го забелязала. ям сладко до два дена имам вече сланини по корема, спра всичко дори и плодове, сланината се топи много бързо. На мен ми спря сладките плодове и десертите, но защото вдигах инсулина 18 пъти, но при теб не виждам нужда от някакви ограничения. Просто да си знаеш, че тялот оняма нужда от сладко и всичко ще си го слага на резерв.

Слънцеееее, какъв е този сън. Много съм се надъхала и положително настроила за успех, явно ще го победя този змей най-сетне.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #699 -: Август 24, 2020, 16:54:18 pm »
Тери, благодаря ти :bighug: