0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тестове за овулация
« -: Май 26, 2020, 19:19:12 pm »
Здравейте, нова съм във форума, но искам да попитам според вас има ли положителен тест за овулация? 3 месеца подред правя тестове, но все са отрицателни.
Re: Тестове за овулация
« Отговор #1 -: Май 26, 2020, 21:51:05 pm »
Здравей, отрицателни са според мен. Колко е дължината на цикълът ти? Спазваш ли изискванията за правене на тестовете? По кое време на деня ги правиш?
*
Re: Тестове за овулация
« Отговор #2 -: Май 26, 2020, 22:36:08 pm »
Според мен ден 11 е положителен. Тестове за овулация се правят около 18-19 часа, като поне 2-3 часа не е пита никаква вода и не е ходено до тоалетна.
Аз не спазвах стриктно условията няколко месеца и все мислих, че не хващам овулацията. Като започнах да ги спазвам, се насити чертата

Силно препоръчвам Clear ovu тестове. Правих ги паралелно с други марки и фоликолуметрия и тези бяха най-добрите
« Последна редакция: Май 26, 2020, 22:38:34 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тестове за овулация
« Отговор #3 -: Май 27, 2020, 08:36:18 am »
misi25, привет. По снимката изглежда, че на 11 ден си имала. Инструкциите,които Тери е описла трябва да се спазват. Казвам от опит, защото аз се бях отказла от тези тестове, защото не я хващах някакво време, но просто не бях изпълнителнителна. Правила съм паралелно засичане на О с АГ и домашни тестове. Clear ovu  най-ясно показват денят на О. На другите малко трябва да им гадаеш има ли черта , няма ли. Успех!
Re: Тестове за овулация
« Отговор #4 -: Май 27, 2020, 12:45:07 pm »
Попринцип цикъла ми е 28- 29 дена. Но от януари до март месец варираше между 35 и 40 дена. Ходих на генеколог, откри ми малка киста, каза че до месец трябва да се махне, но не стана така. Ходих февруари при друг лекар, кистата си беше там, понамаляла. Изписа ми витамин Е и фолиева киселина за 3 месеца. Сега утре имам запазен час за преглед, да видим какво ще излезе 8O. Тестовете на листовката пише с сутрешна урина и така ги правя, но се отчайвам. 3 месеца правим опити, но дори не съм сигурна дали имам овулация.