0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Сувенири
« -: Януари 23, 2020, 04:49:38 am »
Момичета като всяка година и тази трябва да измислим сувенири който да продаваме.Пускам списък на наличните неща, ще се радвам на идеи за нови и дали си заслужава да поръчваме от старите.


1.Дамска тениска - имаме много бройки от тях, няма смисъл от нови
2. Мъжки тениски - също имаме много бройки
3. Детски тениски - не са толкова много, но не мисля че има нужда от нови, да ги продадем и да приключваме с тях
4. Чаши големи керамични "10 години Зачатие" 8х10 - нямаме
5. Чаши стъклени скосени 11х10 - имаме
6. Чаши стъклени прави - имаме
7. Чаши керамични малки 7,5х7 - имаме
8. Свещи - нямаме
9. Фишута - имаме
10. Чанти - имаме но са малко
11. Чадър - нямаме
12. Гривни - имаме за сега
13. Медальони - 5 бр

*
Re: Сувенири
« Отговор #1 -: Януари 31, 2020, 09:07:22 am »
Момичета наистина имаме нужда от помощ и идеи.Да правим ли пак от големите керамични чаши?Чантите намаляват, да направим ли още?Свещите също свършиха сравнително бързо?Какво би се купувало от хората, какво ще им е интересно?

*
Re: Сувенири
« Отговор #2 -: Януари 31, 2020, 09:20:04 am »
Аз се чудех за някаква овулационни книжки (като тефтерче за всеки месец, разграфено с градуси, за да си отбелязваш БТ) отдолу за бележки. Като овулационния календар, но на хартия. Но знам ли, то всеки вече използва някакви app-ве, може би е щяло да бъде полезно преди 5 години.
Въпреки че съм си принтирала графиките, за да ги покажа на лекари.

Миналата година говорихте и за магнити, ако не се лъжа.
Аз лично бих си купила чадър от всичко изброено. Има и много фенове на свещи.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Сувенири
« Отговор #3 -: Януари 31, 2020, 12:16:06 pm »
Чадър, свещ, еко торба, тениски - от изброените.
Бих добавила - рамка за снимки и по Коледа - топки за елха, магнит, ветрило, химикал, тефтер, тефтер-органайзер, който е разпределн по дни и часове /лично в нашия офис се ползва много/, ключодържател
*
Re: Сувенири
« Отговор #4 -: Януари 31, 2020, 21:38:47 pm »
Мда, трябва да сменим вида на артикулите. Забелязвам на щанда на ДРЗ, че хората искат да си купят нещо, но "от това вече имат". Предлагам: бутилка за многократна употреба, раничка за гръб, пъзел, кутия за храна, термос за кафе, блуза с дълъг ръкав или суитчер.



   La vita è bella
*
Re: Сувенири
« Отговор #5 -: Януари 31, 2020, 22:21:33 pm »
Брандиран power bank/флашка, Термо чаши.
Ей такива мечета:
http://corporategifts.bg/product/4732/plyusheno-meche.html
Карти
http://corporategifts.bg/product/4383/komplekt-igri.html
В този сайт има доста различни неща, подходящи за брандиране
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Сувенири
« Отговор #6 -: Февруари 01, 2020, 09:45:39 am »
Аз да ви кажа, по голям фен на детските тениски от моето дете няма :) И втора употреба от Ники на Пешек, се носи две години още и тези с Рошко не ги дава. Но последната която купихме, печатът и се начупи и въпреки това я носи.
Та от детските кой размер има ?
Аз ползвам едни сгъваеми малки ранички на Декатлон, адски удобни, стоят в чанта и ползваш при нужда.
Чадърът също го ползвах много, а за децата няма....може детско чадърче, дъждобран.

Предлагам сгъваеми ранички, чадър и детски също, детски дъждобрани, плюшено сърце с логото на Зачатие.
« Последна редакция: Февруари 01, 2020, 09:47:20 am от stoeka71 »
*
Re: Сувенири
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2020, 11:26:09 am »
Значи свещи може да поръчаме пак, те май най-бързо свършиха. Харесаха ми идеите за:
1. Бутилка за многократна употреба, много са модерни в последно време.
2. Термочаша.Аз ходя навсякъде с такава.
3. Магнити
4.Ключодържател


Ще чета още, че времето ми е кът.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Сувенири
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2020, 23:17:21 pm »
Аз, като пристрастена към кафето, лобирам за термочаша.
Имам много хубави флашки от Voluson club, на който съм член, мога да ги снимам и да ги покажа. С големината и формата на кредитна карта са. Също така има интересни флашки като бижута, малки и метални, също могат да се брандират.
Пазарските чанти трябва да останат като постоянен артикул.
Рамки за снимки вероятно биха се радвали на търсене.
И детски неща е добре да направим още и различни.
Ако ни останат сили - тематични играчки и украси за коледа, ще станат чудни с логото.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу