0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #700 -: Февруари 06, 2020, 15:37:09 pm »
Не се стърпя значи  :D
Знаиш, че вчера като ми каза и ревах (от щастие), и се смях, и свят ми се ви. Абе почувствах същото, което миналата година като си видях положителният тест.
С теб съм на всяка крачка... и другите в бременната - да ми я пазите докато дойда, че ми е сестричка по съдба и ми е много важна  :heartbeat:
Този път ще е до край и то щастлив. Сигурна съм!

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #701 -: Февруари 06, 2020, 15:38:07 pm »
Шило в торба седи ли бе, Яничка :)
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #702 -: Февруари 06, 2020, 15:39:04 pm »
 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
мигам тук 10 минути. Четох първите изречения няколко пъти, защото се чудих какво става тук, дали разказваш за някого. Та ще напиша вместо теб: "Йеееееееееееей".  Господ да те пази, Линка, с или без Митко. Господ да ти пази децата и всичко друго ще бъде наред. Много се радвам за теб и много ми е свито за теб, защото не усещам вълнението в начина, по който си писала. Но се радвам, че си смела и директно отиваш в другата тема. Животът никого не чака, радвай се на всеки ден бременна и дано е за 9 месеца с прекрасен финал. Пусти му коланчета...
« Последна редакция: Февруари 06, 2020, 15:41:01 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #703 -: Февруари 06, 2020, 15:40:21 pm »
Лина, всичко ще е наред. Знам го! Много се радвам. Даже не мога да облека в думи колко се радвам!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #704 -: Февруари 06, 2020, 16:03:10 pm »
Лина  8O Толкова много се радвам! Всичко ще е наред този път! И аз като Тери няколко пъти четох! Ето това е новина ❤❤❤!
Митко да се стяга и да не ти къса нервите !

Лейди, честито и да ти е на късмет!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #705 -: Февруари 06, 2020, 16:08:16 pm »
Тери, като те видях на линия викам , леле Терито е в шах :)  Въление придобих сега с вас,като пишехме, иначе какво да ти кажа, хич не ми е розово, весело, приповдигнато. Моля, се всичко да е наред и туй то. Може всичко да се окаже на този етап, но малка искричка за нас. Аз знам колко съм се радвала за всеки един плюс тук. Pav-la , знам. Прегръщам те. HELIANTHUS :* благодаря, мила.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #706 -: Февруари 06, 2020, 16:09:31 pm »
Лина  :bighug:  Толкова ме зарадва ❤ Също така ме шокира - приятно  :D И аз въщах и четох отново  :D
Ти си достатъчно силна, за да се справиш сама въпреки създалата се ситуация. Пожелавам ти скоро да чуеш сърчицето и да не се тревожиш повече за нищо!
Яничка, писах ти.
Благодаря ти, Хелиантус!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #707 -: Февруари 06, 2020, 16:13:29 pm »
Лейди, благодаря . Хайде да ви на късмет, на висчки тук!!! Сега мога ли да ръся.., айде от утре :)
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #708 -: Февруари 06, 2020, 17:28:38 pm »
 :bighug: Лина, много се радвам за теб!  Чудесна новина! Бъдете живи, здрави, щастливи заедно всички в семейството! Дано да ти минава леко и безпроблемно бременността!  Дано, дано да се развият и в най-добрата посока нещата за теб и мъжът ти!
Пази се, гледай се и дано всичко да става все по-добре!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #709 -: Февруари 06, 2020, 17:30:01 pm »
Лина, честито и от мен. Аз тъкмо преглеждах темата на бременните. Уж ровех в нета за зарзио и някак попаднах на стара тема, но ме загриза любопитството и изчетох последната. Като видях снимката ти и мигах, мигах - тоя резултат не е за ден-два закъснение. Честита да си, у дома нещата ще се подредят по един или друг начин, но ти гледай себе си и коремчето. Лека бременност с много усмивки и щастлив финал ти желая :)

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #710 -: Февруари 06, 2020, 17:53:37 pm »
Лина, писах в другата тема, но наистина много, много, много се радвам за теб! След 9 месеца пухкав щастлив финал!
Лейди, поздравления за спечелената процедура, дано сбъдне мечтата ви!  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Д-р Яначкова от клиника Щерев е добър ендокринолог, 22 лв е прегледа, записват часове в клиниката.
Лято, не пускам палците за теб! Успех! <3 <3 <3
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #711 -: Февруари 06, 2020, 19:44:51 pm »
Чудесна новина, стискам палци всичко да се развие в най- добрата посока, да имаш най- хубавата и спокойна бременност и пухкаво бебче на финала  :bori_005: Аз съм жив пример че става от веднъж, след 5 години опити по график. В месеца в който съм забременяла с дъщеря ми, нещо ме бутна посред нощ и натиснах мъжо, нито съм вдигала краката , нито нищо. Даже не съм и мислила за бременност. Сега осъзнавам, че човек трябва да изчисти съзнанието си , ако може.


*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #712 -: Февруари 06, 2020, 19:55:16 pm »
Благодаря ти Кукапетал ♥.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #713 -: Февруари 06, 2020, 21:57:40 pm »
Живи и здрави да сме всички . Ще видим докъде ще я докараме. Хелиантус, това е което ми е дала ендото на гладно под 5,3
Час след хранене под 7,8
2 часа след храна под 6,5
Бая боцкане е , но знаеш къде седиш а и на пръста не се усеща.
Кукапетал, мерси за контакта и там ще видя- мн добра цена.лято, уайлд, кукапетал, аника и всики дето писахте- гушкам ви
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #714 -: Февруари 06, 2020, 23:22:34 pm »
Лина, благодаря! Може да видя някой ден някак на работа или да си купя глюкомер. Аз съм свикнала с боденето на пръста, като студентка колко съм го бола и колко  кръв съм дала, че нямахме за упражнения...безумие.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #715 -: Февруари 07, 2020, 08:21:44 am »
Хелиантус, няма грижи. Аз се извинявам, че се забавих, но много работа около мен.Около 30 лв са. Не е сложно и е мн бързо като свикнеш. Аз ест истерясвам да не се замърся нещо, но това съм аз. Ами реално аз не знам някой друг начин за контрол.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #716 -: Февруари 07, 2020, 09:51:38 am »
Не е необходима подобен контрол л, ако няма бременност или диабет. Вземи си, Хелиантус, но аз не бих и не съм де била по 6 пъти на ден за контрола. То сега съм на инсулин и пак не се цапа толкова. 750 е марка доза. Аз на моя глава си вдигах и смолян дозата, докато започнах да се чувствам добре. Килограми не свалях с метформин.

 Кое да си замърсиш, Лина?
Чакам хубави новини!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #717 -: Февруари 07, 2020, 09:55:49 am »
БОже, така се превъзбудих, че обърках темите..Момичетааааааааа минах! Чух, видях сърце. 6+2 съм по апликация, на апарата отговаря на 6+0, но каза, че е нормално. Вторник пускам НК клетки, края на др седмица съм пак на преглед. Ще се гледаме всяка седмица до 11-12 .Забранен ни е кекса (не че изгарям от желание) ама ептен. Както се държах, само като подкарах колата ревнах от щастие, гледах си небето и просто бях благодарна. Ех, тези коланчета... А, да забравих, миналия път се пазих да не пиша в бременната, да не ръся и нз какво... този път ще си отпусна душата,защото вие ме накарахте да се зарадвам :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #718 -: Февруари 07, 2020, 09:59:59 am »
Павла, нали знаеш- тестове, боцкане, ами ако хвана хепатит от някоя дръжка на врата? Ей такива неща си мисля. Моята беше постоянно 3 на гладно , след хранане и не знам.  Забравих да кажа, че ми вдигната фолиевата на 2 на ден.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #719 -: Февруари 07, 2020, 10:15:33 am »
Божеее! Честито Лина :)
Леки и безпроблемни оставащи месеци ти желая :)
Всичко в дома ще се нареди! Вярвам!
Успех на всички :)