0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Изтъняла маточна стена
« -: Декември 06, 2019, 20:36:56 pm »
Здравейте момичета;) Отново съм във форума. Имам две деца , момче на 11 г. и момиченце на 2. 10г. Синът ми стана след 6 месеца редовни опити, следене на бт и тестове за овулация. Малката я чакахме 5 години. Стана спонтанно след цветна снимка от веднъж. С мъжът ми решихме да опитаме за още едно детенце. Проблемът е че при втората бременност аг ми каза че стената на матката е много изтъняла и не се знае дали ще мога да износя още една бременност. Като цяло втората бр. беше доста проблемна. Цялата я изкарах на фраксипарин. И да поясня че вече съм над 34 г...Та има ли някоя от вас с подобен проблем и да е успяла да износи нормално бебето до термин. Пожелавам на всички само положителни тестчета и най- сладките бебенца на финала:)


*
Re: Изтъняла маточна стена
« Отговор #1 -: Декември 07, 2019, 12:58:59 pm »
Аника, мисля че трябва да отидеш на още един лекар за мнение за изтънялата маточна стена и то по възможност репродуктивен специалист.Колкото до фраксипарина, много често се слчува и има жени с няколко бременности на такава терапия, това не е проблем.Проблем е ако си имала скъсяване на шийката в ранни седмициа, била си на легло от рано или в болница през цялата бременност.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Изтъняла маточна стена
« Отговор #2 -: Декември 12, 2019, 11:12:02 am »
Благодаря за отговора. Нямах скъсяване на шийката, но поради обилни кръвоизливи в 7 седмица и в 10 бях на легло до 5 месец.


*
Re: Изтъняла маточна стена
« Отговор #3 -: Декември 20, 2019, 16:04:11 pm »
Аника, успя ли да видиш още един АГ специалист?