0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
вапрос /киста и забременяване/
« -: Юли 21, 2006, 23:34:12 pm »
момичета когато имаш киста вярно ли е че не може да се забременее  :(
« Последна редакция: Юли 22, 2006, 09:02:38 am от Lali »
*
Re: вапрос
« Отговор #1 -: Юли 21, 2006, 23:38:23 pm »
извинете ме за правописната грешка боже колко сам зле да напиша въпрос с ааааааааааааа :balk_159:
Re: вапрос
« Отговор #2 -: Юли 22, 2006, 00:48:14 am »
Защо пък точно тук си си пуснала въпроса ,мисля че трябва да е "Опити за забременяване". Въпроса ти не е за тук и напиши поне какъв е проблема точно за да ти дадат по ясен отговор.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #3 -: Юли 22, 2006, 09:02:54 am »
Зависи от кистата.
*
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #4 -: Юли 22, 2006, 11:19:51 am »
та нали това е зачатие форум  :x
*
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #5 -: Юли 22, 2006, 11:49:10 am »
има различни видове кисти. Каква е твоята?
*
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #6 -: Юли 22, 2006, 11:56:19 am »
момичета не се караите та това е форум зачатие успех силве
*
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #7 -: Юли 22, 2006, 12:01:51 pm »
момичета не се караите та това е форум зачатие успех силве
мерси лора                                                                                                                      кистата ми е на десният яйчник и е 4см
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #8 -: Юли 22, 2006, 12:04:08 pm »
Лора, никой с никого не се кара, добре е обаче човек да поства въпроса си в правилния форум, така ще получи повече внимание и отговори.

Аз имах функционална киста, като в цикъла, в който се образува тя, нямах овулация и имах закъснение на менструацията: пълен хаос, както се сещаш. Но, както са писали и другите момичета, важно е и за каква киста става въпрос. Това, че е 4 см и е на яйчника, не е достатъчна информация.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #9 -: Юли 22, 2006, 19:20:12 pm »
Цитат
момичета когато имаш киста вярно ли е че не може да се забременее   


Ще отговоря на момичето, че ми писна вече да чета из форумите хапливи забележки.

Общо взето има два вида кисти:
1. Ендометриозна /шоколадова/ киста - с нея е малко вероятно да може да се забременее, защото първо преци на овулацията на яйчника, на който се намира и на второ място има съмнение за ендометриозни огнища и по тръбите.
2. Функционални кисти - получават се от непукнат /неовулирал/ фоликул , като те могат да бъдат изчистени с менструалния цикъл, а ако нарастват се предприема хорнонално лечение / лично аз ги пуках с билки/ или операция. С тях условно може да се забременее, ако в следващия примерно цикъл овулира другия яйчник и отдели годна за оплождане яйцеклетка.

Мисля, че изчерпах въпроса.
 
 
 
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #10 -: Юли 22, 2006, 19:25:04 pm »
Лора, никой с никого не се кара, добре е обаче човек да поства въпроса си в правилния форум, така ще получи повече внимание и отговори.

А ако не е в правилния форум, някой модератор мести темата - в случая Лали я е преместила.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #11 -: Юли 22, 2006, 20:13:39 pm »
Е, кой къде видя каране или хапливи забележки?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #12 -: Юли 22, 2006, 20:25:56 pm »
Цитат
Защо пък точно тук си си пуснала въпроса ,мисля че трябва да е "Опити за забременяване". Въпроса ти не е за тук и напиши поне какъв е проблема точно за да ти дадат по ясен отговор.

Това имах педвид. Има си мод-ове все пак, нека ги оставим да си свършат работата.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #13 -: Юли 22, 2006, 20:26:49 pm »
момичета не се караите та това е форум зачатие успех силве
мерси лора
Момичета, като влезете във форума http://www.zachatie.org/forum/index.php, ще видите, че има различни подфоруми - Опити за забременяване, Стерилитет при жената и т.н. Това е направено за улеснение. Добре е преди да публикувате тема, да помислите за кой форум се отнася.



"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #14 -: Юли 22, 2006, 21:06:00 pm »
Е, не всички са ориентирани в началото. Затова има опция за премествене. Да бъдем търпеливи. :lol:
Я, кой го казва 8O??!?!
*
Re: вапрос /киста и забременяване/
« Отговор #15 -: Юли 22, 2006, 21:22:20 pm »
извинете ме маи с темата си предизвиках хаос не е нарочно просто попитах благодаря ви