0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Mirra

Питане за билките
« -: Юли 19, 2006, 11:54:27 am »
Здравейте , в събта си купих бики за нередовен цикъл и овулация от Аптеката на Поп Богомил. Започнах да ти пия веднага, както ми казаха там ,но забелязвам нещо странно, точно ми беше спрял мензиса и сега пак има някакво кървене. Имал ли е някой подобен пролем и дали е от билките? Да ги продължавам ли да ги пия или да ги спра?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Питане за билките
« Отговор #1 -: Юли 19, 2006, 12:06:25 pm »
Не мисля, че е от билките. Аз бих ги пила. Билките действат бавно, трябва месец поне да мине, за да има някакъв ефект и влиание.
*
Re: Питане за билките
« Отговор #2 -: Юли 19, 2006, 12:25:38 pm »
Мира, аз от една година прокървявам леко около времето за ову и 5-6 дни преди МЦ.От Поп Богомил ми дадоха :1-билки за нередовен М,2-клинавиче,3-за забременяване.Докато пиех тези за нередовен М се случи следното-на 6 и 7 ден от началото на МЦ вече нямах нищо, на 8 ден- зацапване-много рано. И аз се зачудих да не би да е от билките, но може да е и от притеснение, защото на другия ден бях на хистероскопия. За жълтия кантарион пише, че понякога прави нерегулярно кървене, но забравих какви бяха билките за нередовен М.
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
*

    Mirra

Re: Питане за билките
« Отговор #3 -: Юли 19, 2006, 13:38:50 pm »
Благодаря ви момичета. Ще продължа да ги пия. За сега нищо не ме боли - нямам оплаквания.