0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сурогатно майчинство
« -: Юли 04, 2019, 17:24:58 pm »
Здравейте !
Нова съм във форума ,намерих го благодарение на моя приятелка ,която ми го препоръча и ще ви бъда адски благодарна ,ако публикувате темата ми. Разгледах за теми подобни на тази ,но са от много години и бих искала да поставя въпроса отново .Моля ви темата да бъде преместена ,ако това не е правилния раздел .
Та..както става видно от заглавието на темата ми, искам да помоля за съвети относно сурогатството .
Имам проблем по рождение,който за съжаление ме възпрепятства от това да износя свое дете ,невъзможно е.
След всичките сълзи,болка,тъга,яд и самосъжаление ,решихме да си стъпим здраво на краката и да търсим вариант какво да правим занапред ...
Лекуващият ни лекар (Българин) ни насочи към Украйна като вариант ,към който много хора в нашето положение със съпруга ми прибягват .
Наясно съм,че в България сурогатството е все още забранено,но се чудех дали има някой от вас тук,който е прибягвал до тази опция в друга държава ? Интересува ме варианта Украйна .
В интернет информацията е страшно много,с много различни агенции,много различни частни болници и е адски объркващо.
Ще съм благодарна на всяко едно споделено мнение или препоръка .

Благодаря ви и ви желая прекрасен ден !
« Последна редакция: Юли 04, 2019, 17:39:24 pm от Natasa.Banks »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сурогатно майчинство
« Отговор #1 -: Юли 05, 2019, 08:40:53 am »
Проучвали ли сте варианта за Гърция. Доколкото ми е известно,  от 2015 г там също е разрешено сурогатно майчинство за чужденци.
Не знам как е организирано,  трябва да се пратят запитвания до клиники.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Сурогатно майчинство
« Отговор #2 -: Юли 05, 2019, 11:29:04 am »
Здравей,
Ами пратила съм няколко запитвания и там,
доколкото чета в интернет, искат поне единият от родителите да има гражданство.
Не мога да намеря актуална информация...