0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Възможно ли е да съм бременна???
« -: Май 17, 2019, 23:55:00 pm »
Здравейте! Ще се опитам на кратко да ви обясня. От години съм с пкя. 1 г и 7м се можех да забременея. Започнах да пия Инофолик и чудото се случи! Имам син на 3г. След раждането сложих спирала. Махнах я миналата година ноември месец. От тогава не сме се пазили. От Януари до сега цикъла ми е редовен. Овулация не знам кога има и дали има, не я усещам никога. Този месец ми закъснява вече 3-ти ден. Правих тест шуър чек отрицателен, след това отново шуър чек само че писалка и се появи втора но безцветна чертичка. Взех си лентичка, първия отрицателен. Снощния и от днес сутринта има втора много бледа черта, но по надолу, а не там където би трябвало да е. Днес пуснах и кръвен тест резултата е 0.100. Възможно ли е да съм бременна, но да е много рано да се разбере? С първата бременност на 3 дни закъснение имаше много много бледа черта. Хубаво се видя една след 10 12 дни закъснение. Все ми казваха че бебето е малко, не отговаря на седмиците,но доктора ми обясни че съм имала много късна овулация и затова така се е получило. Възможно ли е сега пак да е така??
*
Re: Възможно ли е да съм бременна???
« Отговор #1 -: Май 18, 2019, 00:07:40 am »
Не, при 0.1 ЧХГ, което е отрицателен резултат, не може да си бременна. Съжалявам. Пиеш ли неща пак? Тестове за овулация?
*
Re: Възможно ли е да съм бременна???
« Отговор #2 -: Май 18, 2019, 00:18:34 am »
Не нищо не пия. Тестове за овулация също не правя. Бях решила да махна спиралата и когато стане. Но явно не е моя месец    :? Ще започна отново с Инофолика и ще чакам
*
Re: Възможно ли е да съм бременна???
« Отговор #3 -: Май 18, 2019, 00:24:21 am »
Можеш и тестове да правиш. Дано да стане бързо!
*
Re: Възможно ли е да съм бременна???
« Отговор #4 -: Май 18, 2019, 11:54:35 am »
Благодаря! Пожелавам от сърце на всеки, който мечтае за бебче ❤️