0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Подкрепи педиатрията
« -: Април 24, 2019, 22:45:50 pm »
Отварям една тема с кауза,която ме касае лично и приемам много вътрешно-случващото се с така наречената Педиатрия или СБАЛДБ Иван Митев.
Болно ми е,защото съм говорила лично с лекари и сестри относно проблемите им, исканията им,видяла съм с очите си пред какви предизвикателство са изправени,за да работят(за жалост цели 2 пъти,а може би и не за последно).Възхищавам се на силата им,желанието и любовта, с която продължават от нищо да правят нещо и да компенсират недостатъците на отделенията и въобще на цялата система.Някой от вас са имали личен контакт с д-р Кадъм,не е нужно да обяснявам колко голям професионалист е.Тя не е единствената,до нея са доц.Авджиева,д-р Делчев,д-р Тачева,доц.Литвоненко,все професионалисти и най-вече сърцати хора.Описвала съм драмата ни,те са хората който ме приеха,изслушаха и действа по възможно най-бързия начин,надявам се и с тяхна помощ да достигнем до нашата диагноза и правилно лечение.
Прилагам линк към групата във фейсбук,там са описани исканията.Надявам се повече хора да последват каузата и да се присъединят на протеста на 10.05 или най -малко да подпишат петицията.Ще се радвам и на мнения по темата https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=455413958565608&id=454561085317562
« Последна редакция: Април 24, 2019, 22:47:21 pm от bebeshok0326 »