0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Полип
« -: Април 14, 2019, 23:04:18 pm »
Здравейте дами.. Имам проблем.. Да ви кажа накратко.. Съмнявах се, че на 16 януари съм забременяла (като преди това от 27 декември до 1 януари бях в цикъл ) .. На 27 януари пак ми дойде до 1 февруари..  Следващите ми две менструации през февруари и март дойдоха няколко дни по-рано и бяха само по 3-4 дни.. И някак си по-различни.. По-малко кръв и повече някаква тъмночервена слуз.. През този период направих много тестове, които бяха отрицателни, но пак имам някакво вътрешно притеснение че има нещо.. Два пъти ходих на гинеколог, на края на февруари не се видя нищо, а на 27 март видя това.. Каза ми че не знае дали е полип или бебе и ми изписа оргаметрил.. Моля ви кажете ми според вас възможно ли е това да е бебе ( макар че доколкото четох и гледах снимки в интернет ако е бебе трябва вече да е доста голямо и да прилича на бебе, защото ако съм забременяла когато си мисля, на 16 януари, на прегледа съм била поне в 9-10 седмица ).. Прикачвам ви снимка от вагинален ехограф
« Последна редакция: Април 14, 2019, 23:05:57 pm от Boo133 »
*
Re: Полип
« Отговор #1 -: Април 15, 2019, 00:57:42 am »
Бременност с начална дата 27.12 означава, че на 27 март си била в 13 г.с. тоест няма как да си бременна. Та ти вече трябваше да го усещаш сега .
Отиди за 2ро мнение. Полип се вижда най- добре в определени дни от МЦ.
Re: Полип
« Отговор #2 -: Април 15, 2019, 02:00:45 am »
А това на снимката прилича ли ти на нещо.. Много се притеснявам.. Няма как да не е видял, ако съм бременна, когато бях на лекар нали ?
*
Re: Полип
« Отговор #3 -: Април 15, 2019, 08:18:15 am »
При полип се разбърква цикъла,вижда се най-добре в първите чисти дни с вагинален ехограф.Отиди за второ мнение .
Re: Полип
« Отговор #4 -: Април 15, 2019, 09:55:49 am »
Но това на снимката не е бебе нали
*
Re: Полип
« Отговор #5 -: Април 15, 2019, 11:35:46 am »
100% не е бебе 10 г.с. Отиди на лекар. Няма как да не покаже кръвен тест за бременност. Колкото и да не им се има вяра и на уринарните, все пак в трети месец ще отчетат.
Късмет! :)
Re: Полип
« Отговор #6 -: Април 15, 2019, 16:16:12 pm »
Благодаря ви много.. Извинявайте за глупавите ми въпроси, но предполагам, че знаете какво нещо е паниката
*
Re: Полип
« Отговор #7 -: Април 15, 2019, 16:33:05 pm »
Знаем.Имай предвид,че полипа пречи на имплантация,така че намери читав лекар,който да те оттърве.Успех!
Re: Полип
« Отговор #8 -: Април 15, 2019, 21:18:18 pm »
Последно питане.. Ако съм бременна теста би отчел по всяко време на деня вече.. Нали ?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Полип
« Отговор #9 -: Април 15, 2019, 21:37:14 pm »
Не си бременна. Страхът ти от забременяване обаче те държи твърде дълго. Бих те посъветвала да помислиш по този въпрос по-сериозно. Ако е нужно, да потърсиш и помощ.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Полип
« Отговор #10 -: Април 15, 2019, 21:46:27 pm »
Boo 133,при цялото ми уважение към хора,които не познавам ,ще те попитам -ти на 13 години ли си?И във вашето училище биология учили ли сте?Моля,да не бъда разбрана погрешно,не съм груба,но ти погледнах предните постове,та мила това е форум за хора ,които се борят с репродуктивните си грижи,за теб има други форуми.Успех,предпазвай се от забременяване и прочети малко,ей тъй за обща култура.
Re: Полип
« Отговор #11 -: Април 24, 2019, 01:33:19 am »
Дами искренно съжалявам за глупавите си въпроси, правих кръвен тест и резултатът е 0.. Но ареолите на гърдите ми,по края, са видимо малко по-тъмни от преди.. Искам да ви питам знаете ли каква може да е причината щом няма бременност.. Или просто от страх съм си го внушила.. Обещавам, че питам за последно :)