0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, преди година разбрах, че единственият ми шанс да имам дете е чрез донорска яйцеклетка и така подадохме документи за донорска програма януари месец имах вече донор направихме трансфера който беше успешен само до 8 г.с. .Преживях го много трудно. 
Много бих искала да се запозная, виртуално, с мами, които са заченали и родили с донорски яйцеклетки!

Ще ми бъде много приятно да си споделяме хубави и лоши неща за да се подкрепяме!

Желая на всяка жена която копнее за рожба да я има!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Заченали и родили с донорска яйцеклетка
« Отговор #1 -: Април 02, 2019, 00:19:14 am »
 Здравейте. Аз родих съвсем скоро две прекрасни момченца с донорски яйцеклетки. Имах четири бластоциста, първият път върнахме два и не се получи, след близо година о другите два и резултаите спинкат сладко в момента. Ако с нещо мога да бъда полезна, съм насреща...


Re: Заченали и родили с донорска яйцеклетка
« Отговор #2 -: Май 02, 2019, 21:48:19 pm »
Здравейте. Аз родих съвсем скоро две прекрасни момченца с донорски яйцеклетки. Имах четири бластоциста, първият път върнахме два и не се получи, след близо година о другите два и резултаите спинкат сладко в момента. Ако с нещо мога да бъда полезна, съм насреща...
   

Здравейте и моят първи опит приключи в 9г.с надявам се че ЗЕТ да е  успешен и най накрая да се радвам на рожба
Re: Заченали и родили с донорска яйцеклетка
« Отговор #3 -: Юли 10, 2019, 11:08:22 am »
Здравейте на 1 юли беше моят втори трансфер в клиника Надежда,вчера на 8 ми ден кръвния беше 16,01 утре ще повторя.дали е добре?
Re: Заченали и родили с донорска яйцеклетка
« Отговор #4 -: Юли 17, 2019, 15:40:59 pm »
Здравейте на 1 юли беше моят втори трансфер в клиника Надежда,вчера на 8 ми ден кръвния беше 16,01 утре ще повторя.дали е добре?
Повторихте ли теста?