0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Макси дрехи
« -: Февруари 15, 2019, 14:56:19 pm »
Привет,

По време на бременността качих доста килограми и сега не мога да си намеря големи дрехи.
Поразгледах доста сайтове, но нещо не могат да ме грабнат моделите, а цените са много високи + че всичко е китайско… Вие от къде си купувате „макси дрехи“?
Не искам да се презапасявам с такива големи дрехи, защото тайно се надявам след някой и друг месец да мога да се вмъкна в старите си дрехи, но дотогава не мога да ходя гола :D

Благодаря ви предварително.
*
Re: Макси дрехи
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2019, 15:24:56 pm »
Бременните ти дрехи не ти ли стават? За 1-2 месеца ще спасят положението. Иначе в ХМ има серия макси. Аз съм доволна от качеството като цяло. Иначе специализирани магазини, но там са скъпи, даже доста скъпи.
Re: Макси дрехи
« Отговор #2 -: Март 21, 2019, 14:01:25 pm »
Аз докато бях бременна имах 3 туники и 3 рокли, с които изкарах цялата бременност. Но те са много големи и ми стоят като чувал, защото свалих малко килограми след раждането, ама все още не мога да се вмъкна в старите си дрехи… Иначе в ХМ и Уайкики има разни неща, но не мога да си харесам нищо :( Все още търся нещо онлайн, но и там е пълна трагедия…
Re: Макси дрехи
« Отговор #3 -: Април 24, 2019, 19:54:14 pm »
Ох, миличка, до болка ми е познат този проблем. От повече от 10 години е истинско предизвикателство да си намирам дрехи, но последните няколко години нещата са много по-добре. В големите вериги увеличиха много асортимента на дрехите с големи размери. Преди години беше истински ад да си намериш нещо, което да е хубави и да не приличаш се едно си излязла от ретро филм през 60-те  :lol: Мога да ти препоръчам HM, съотношението цена/качество е добро. Също така преди няколко месеца открих един онлайн магазин, който е специализиран изцяло в макси модата - montecervinobg (не искам да рекламирам нищо, просто изказвам лично мнения, ако решите, че не е подходящо го изтрийте). Повечето хора не разбират какъв проблем имаме по-едрите дами докато не се сблъскат с него. Успех и дано успееш да ги свалиш бързо, но ако нещата са на хормонална основа тогава става много сложно...
« Последна редакция: Април 24, 2019, 22:51:56 pm от jam »
Re: Макси дрехи
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2019, 09:48:58 am »
Преди време беше много трудно да се намерят красиви дрехи с големи размери, но сега нещата са много по-различни. Навремето имаше само едно магазинче в една от преките на Витошка и то си беше специализирано за такава мода, но сега почти всички големи вериги предлагат такова разнообразие, а за онлайн магазините да не говорим…