0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
От вестник Дневник
« -: Февруари 16, 2005, 17:55:35 pm »
Хора, имам една молба от името на Дневник. Те подготвят статия и искат среща с едно семейство, от София, до края на седмицата, ако може.

Моля някой да събере смелост и да се обади на г-жа Мария Чипилева, тел. 0887 78 58 42 или 9376 329.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
От вестник Дневник
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2005, 08:46:27 am »
За какво е материала?
Матей - 1.04.2006 г
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
От вестник Дневник
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2005, 12:13:11 pm »
За лечението на стерилитета.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
От вестник Дневник
« Отговор #3 -: Март 01, 2005, 09:05:56 am »
Какво стана с интервюто, някой знае ли?
*
От вестник Дневник
« Отговор #4 -: Март 01, 2005, 10:39:57 am »
Да, аз се обаждах на дамата в четвъртък мисля беше, но с нея вече се беше свързала някаква жена - Ани, която си има бебенце вече и така. Предполагам че се състояло интервюто, защото аз й обясних на жената, че ако нещо се провали може да разчита на мен. Това е, надяам се да са свършили работа.
*
От вестник Дневник
« Отговор #5 -: Март 01, 2005, 10:52:13 am »
E браво! Значи Анната е отишла. Щото ми се обади жената ама ми беше много неподходящ момента и Анито се съгласи. Значи да чакаме да ни разкаже как е минало :)
От вестник Дневник
« Отговор #6 -: Март 01, 2005, 15:43:20 pm »
Момичета...ще бъда съвсем кратка...щото ни изгърмя комп'търа иползвам на един колега. Г-жа Чипилева е много симпатичен човек...поговорихме за емоционалната страна на това да се бориш за бебе. Утре ще й изпратя снимка на малката ни дъщеря..статията ще е за финансирането от ЗК и за да не е постен материала...е хубаво да има и нещо, което е близо до нас. Надявам се това, което й казах да и е полезно.. а да е полезно и за сдружението.
Извинете за лаконичността...но като ни оправят машината ще ви разкажа по-подробно :)
Смърт на гадните компютърни вируси...направо ни е... майката :evil:
*
От вестник Дневник
« Отговор #7 -: Март 01, 2005, 16:05:56 pm »
Ииииииииии Ани супер си! Чакам с нетърпение да си изчистиш вирусясалия  комп и да разказваааш  :D
А кога ще излезе статията? Нямам търпение да я прочета.
Целувки!  :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
От вестник Дневник
« Отговор #8 -: Март 14, 2005, 10:18:45 am »
Ето я статията :D ,благодарим ти Ани :lol: :http://www.dnevnik.bg/show/Default.asp?storyid=150963&rubrid=44
<br />