0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гинеколог в София НЗОК
« -: Декември 20, 2018, 17:49:44 pm »
Привет. Четох доста теми, но всички препоръчани лекари или са в частни клиники или логично свързани със зачатие. Може темата да не е за тук, ако е така- нека бъде премахната. Първо да отбележа, че полов живот до сега не съм водила. На 21 години съм. Когато бях на 13 ме оперираха от апендицит и от неподходящите антибиотици получих така нареченото "бяло течение". Тогава беше и първата ми среща с гинеколог. Изписа ми интимен гел от който получих парене и дори повече от течението. Измина се доста време от тогава. Дали не забелязвах или беше намаляло не мога да кажа със сигурност до момента, когато катастрофирах. Бях настанена в Пирогов. Ще си спестя хигиената и отношението на персонала. При премахване на катетъра ми прокървях и обясниха, че съм била в цикъл. Казах им, че е невъзможно след като ми е свършил преди 5 дни (явно просто си търсеха извинение за абсолютната си некадърност). След месец се появи едно бяло, слузесто течение подобно на сополи по време на овулация и стандартното бяло течение през останалия период в който не съм в цикъл/овулация. Нямам ден без бельото ми да не е изцапано. Няма мирис, бялото течение е като втвърдена смес. Смених 4 интимни гела и всички парят и не вършат никаква работа. Къпя се ежедневно и спазвам добра лична хигиена. Моля дайте данни на добър лекар, който да работи със здравната каса, защото е наистина неприятно. Благодаря!
Re: Гинеколог в София НЗОК
« Отговор #1 -: Декември 20, 2018, 22:10:01 pm »
Аз се сещам само за д-р Гиздов в ДКЦ на ВМА,ходила съм при него преди много години (6-7),бях останала с добри впечатления,после моя приятелка беше ходила.