0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #100 -: Декември 28, 2018, 23:57:20 pm »
Лейди, много е добре, че имаш овулация, пожелавам ти в най-скоро време да я ооползотвориш  :D А за ендометриозата мисля, че и при мен не е доизлекувана, защото имам същите симптоми с цикъла, но по-слаб вариант. Ще видим сега при пункцията какво ще покаже.
И на мен ми се губят доста и ми липсват Маги, Тери и Павла, защото са от най-редовните тук  :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #101 -: Декември 29, 2018, 09:12:42 am »
Привет момичета.

Мише, кога стартираш, много ще стискам палци.

Вени, с дуфастон знам че се случват големи закъснения.

Лейди, да кажеш какво е казала лекарката.

На всички по елавам успех и ви прегръщам. Пиша телеграфично че съм от телефона. Разболях се жестоко. Няколко дни висока температура, общо взето всичко ми е като размазано. Само спях и дремех, а и кашлях. От вчера съм по-добре и имам сили да надникна да ви видя.
Внимавайте с тоя вирус ужасен е!

Успех на всички ви, и много бебета догодина!
Целувки!!!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #102 -: Декември 29, 2018, 10:41:54 am »
Маги, бързо да се оправяш, ти пожелавам!
Вени, и аз си мисля, че Дуфастон може да те бави, но тък и тайничко се надявам детето да е право. :-)
Мише, дано да мине всичко наред и следващите 9 месеца да си заета с други хубави мисли  preggo
:-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #103 -: Декември 29, 2018, 13:27:19 pm »
Маги, бързо да се оправяш!

Вени, дано е право детето и бебето, да е изненада за теб!

Мише, дано продължиш да качваш, ама от бебе или направо 2!

Момичета мили, дано идващата година ви донесе много щастие и радост! И много бебета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #104 -: Декември 29, 2018, 13:38:58 pm »
Маги, бързо оздравяване ти желая. И аз боледувах 2 пъти за месец и половина, но само с хомеопатия се лекувах.
Вени, аз вярвам в интуицията на малките дечица 😁 А дано!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #105 -: Декември 29, 2018, 13:48:23 pm »
Маги, бързо да оздравяваш, че бебета те чакат за правене  :D Пази се повече, че има много вируси нещо. И аз се опитах да се разболея, но за два дни хапчета и чайчета го стопирах. Вие какъв план имахте за действие? Иначе аз на 4-ти започвам за 10 дни блокиращи инжекции и след тях, ако е паднал достатъчно естрадиола минаваме към стимулацията.
Тери дали си е изчистила ужасните гадини най-накрая?
« Последна редакция: Декември 29, 2018, 13:52:31 pm от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #106 -: Декември 30, 2018, 02:43:11 am »
Мили момичета, в навечерието на НГ, искам от все сърце да ви пожелая това истинското щастие, бленувано и изстрадано да го усетите в прегръдките си, дай Боже през новата година и повече да няма сълзи и разочарования!
 tree2a :bori_023:

Джудженца много под елхата и щастие огромно в сърцата!

Направо ми прегаря бушона на мен в последно време, но гледам редовно да ви чета, да се надявам заедно с вас и да ви се възхищавам за борбеността, с която посрещате всяко предизвикателство в душата!

Весело посрещане!!!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #107 -: Декември 30, 2018, 10:22:40 am »
Аз от вируса май се оправих, но ми дойде цикъла по-рано от болестта вероятно и тече силно, много, ярко, абе ужас!Ще го преживея и това, няма на къде.

Мише, нашия план е за март месец, преди това почивка, че малко главата си да прочистя.Ще ти стискам палци.До четвърти не остана!

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #108 -: Декември 31, 2018, 08:10:31 am »
Момичета,разрешете ми да помрънкам малко 😢.
Все още нямам цикъл,днес е 11ден след дуфастона,нямам и симптоми. Теста е отрицателен!😡 Възможно ли е да имам отново задържан фоликул,нали уж дуфастона пречи на това ( поне така ми обясниха) възможно ли е да има бременност и все още да не отчита. Имам много въпроси и не мога да си отговоря.
Съжалявам ,че ви натоварвам в предпразничната нощ,но откачам вече. Постоянно ми е горещо,гони ме безсъние,събуждам се в 5ч,не мога да заспя повече,а и цяла вечер се въртя като шуглава.
Тази горещина,различна от топли вълни,просто ми е горещо ,странно някакво усещане.
 Весело посрещане на Новата година,много усмивки и сбъднати мечти в 2019г
😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #109 -: Декември 31, 2018, 11:00:06 am »
Вени, аз задържах фуликул, като пих утрогестан защото почнах да го пия на 16ти ден от цикъла, пък съм с късна овулация и я блокирах така, има ли шанс да се е случило нещо подобно и на теб?
Едва ли може да има бременност и да не отчита на такова закъснение обаче...
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #110 -: Декември 31, 2018, 11:05:47 am »
Благодя ти Vistal.
Така си и мислех,аз го пия от 11 ти ден,уж за да не се образуват кисти,но явно се случва друго.
Явно не съм бременна,но пък дори и да е задържан фоликул,бе е ли редно все пак да дойде цикъла,след 14дневно пеиене на дъфастон.
На лекар ще отида чак след празниците,а направо откачам,супер нервна съм,за най малкото избухвам .
Благодаря ти още веднъж и весело посрещане на Новата година!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #111 -: Декември 31, 2018, 11:13:07 am »
Мили момичета,весело посрещане на празника!Дано 2019 е по-щастлива за нас и сбъдне единственото ни желание.
Вени,не мога да дам мнение,но дано се нормализират нещата😘.
Ние се стягаме за път,следващата ни кола ще е джип явно.Комбито е пълно до горе,6 дни ще ни няма и багажи и подаръци до таван.
Тери,дано си изкарваш добре🤗😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #112 -: Декември 31, 2018, 15:43:35 pm »
Момичета, не съм влизала скоро. Ще чета догодина :)
Влязох само да ви пожелая една по-хубаво година. Надявам се всяка е научила уроците, които е трябвало да учи и вече да ни чака щастлива развръзка.
Пътувам си аз в автобуса и си правя равносметка за изминалата година и се сетих за вас. Защото без вас годината щеше да бъде много безнадеждна за мен.
Губя се напоследък, защото съм леля на пълен работен ден. Гушкам си всички бебета около мен и съм в отпуск от мислите за стерилитет, защото ние сме много повече от жени, искащи деца.
Пожелавам ви винаги да бъдете много повече от това, дори когато имате деца. Бъдете много здрави, момичета.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #113 -: Декември 31, 2018, 18:28:48 pm »
Здравейте момичета
 
Влизам да ви пожелая весело посрещане на новата 2019 нека я напълнил с бебета ❤️❤️. Аз изпращам 2018 с един позитивен тест но за Ureaplasma urealyticum 🤦‍♀️ днес ми излезнаха резултатите сега си чакам назначаването на лекарства и почваме антибиотик с мъжът ми ДАЙ Боже да ги изтребим от първия път тези гадини . Ако някое от вас е имала ще се радвам да кажете за колко време сте се отървали от тази гадина и освен че спираме бебе правенето знам ,че и само с презерватив трябва. А кога да пускам контрола след антибиотика ?
Целувки 🤗🤗🤗
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #114 -: Декември 31, 2018, 21:34:53 pm »
Чочолинка, дано да бързо да мине. Вени, щом си нервна, може да ти е на път цикъла.
Мен ме удари грип с повръщане на 30ти през нощта, но не съм само аз а всички в къщи сме малко или много грипави, но празнуваме :-)

Пожелавам ви една хубава, пълноценна, прекрасна и щастлива Нова 2019та година! Нека тя да ви донесе много здраве, любов, така желаните деца и хармония и споделени радостни мигове в семействата ви! Нека прекрасните ви половинки да бъдат винаги до вас, да се подкрепяте, обичате и да изживявате много хубави години заедно!
 santa2 :party: tree2a
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #115 -: Януари 01, 2019, 03:39:43 am »
Момичета Честита нова година ! Да сте живи и здрави яие и вашите семейства,дано 2019 донесе на всички ви така мечтаното човече,и тук да не остане нито една ! Вижте моя късмет от баницата 😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #116 -: Януари 01, 2019, 10:33:09 am »
Честито късметче! :-) на мен засега "добри приятели" ми се падна, но още не съм почнала с баницата както си трябва :-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #117 -: Януари 01, 2019, 10:37:53 am »
Щастлива да е новата 2019г!
 Да ти се сбъдне късметчето Милиарда!
На ме ми се падна нива къща,а на мъжо бебе 😁 ще трябва да ражда,няма избор.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #118 -: Януари 01, 2019, 17:38:35 pm »
Честита Нова година! Дано 2019 е по - добра за всички нас! Бъдете здрави и щастливи!
На мен също се падна късметче за бебе, дано се сбъдне и за мен и за всички вас!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #119 -: Януари 01, 2019, 17:58:55 pm »
Честита нова година, момичета ❤️
С пожелание за здраве и много сбъднати мечти 🤗🥰

На мен първият ми цикъл след медикаментозния аборт дойде, но по- дълъг от нормалното, около седмица ми беше, но след това започна едно кафяво зацапване и то беше около седмица и сега имам по една кафява точка почти всеки ден, без никакво течение.
Извинявайте за подробностите, малко се притесних, нямала съм такива кафеви зацапвания никога и се чудя дали е нормално и дали ще се нормализира цикъла 😔