0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #60 -: Декември 21, 2018, 22:58:47 pm »
Тери,не съм имала раничка .Просто не искам да правя драма,има хора с много по-сериозни проблеми.Ама ако е полип ,ще ми е трета хистероскопия за няма и 2 години.Писна ми да бъркат в мен с разни шишове,и да броя от десет докато заспя.Искам веднъж всичко да ми е наред.Все гледам положително,ама това кървене ме разклати.
Чочолинка,ти с тая умряла здравна каса,направо се блъскаш в стена.Тия верно са луди.
Мише,аз също бих се борила с моя яйцеклетка.Ще успеем хора,търпение и действие му е майката.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #61 -: Декември 22, 2018, 08:11:05 am »
Слънчице, то така се случва. Една капка прелива чашата.
Полипите освен чрез хистероскопия изчезват и сами с цикъла. Аз и моя приятелка имахме едновременно полип. Моят изчезна сам с цикъла, нейният го третираха с лекарства. Ако и те не помогнат, чак тогава хистероскопия. Има ли възможност да правиш полипи и с цикъла сами да изчезват и затова да не ги виждате?
Пусни и едни хормони. При мен нещата бяха супер от хормонална гледна точка, но лека полека започнаха да излизат от релси, защото нервите се натрупват. Освен това според мен все някакво отражение си дават стимулацията, естрадиола, прогестерона и т.н., на здраво тяло без проблеми вкарваме външно хормони, от които няма нужда по принцип и може да има промяна върху нормалните хормонални нива.
Моите яйчници се побъркаха последните месеци. При блокиране с Естрофем във втора фаза на цикъла направих три големи фоликула. Първо, че са много, второ, че по никое време.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #62 -: Декември 22, 2018, 11:43:32 am »
Да Тери, този път ще пробваме по дълъг протокол. Митко си ги пие тези добавки още от ДРЗ-то.
Слънчице, може да има друга причина за зацапване то. При мен го има явно, заради ендометриозата, та и дори след операцията и лечението не изчезна, но не го приемат като проблем. Нещо може да са ти се разбъркали хормоните,заради хапчетата, които си пила.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #63 -: Декември 22, 2018, 17:56:44 pm »
Здравейте, момичета. Отдавна не съм "минавала". Искам да ви пожелая една щастлива Коледа и Нова година. От цялото си сърце ви пожелавам да сте живи и здрави,вие и вашите семейства. И НЕКА новата година да ви донесе най- голямата радост- един ревящ вързоп  :bori_023:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #64 -: Декември 22, 2018, 20:07:49 pm »
Здравейте момичета, и аз искам да ви пожелая хубаво изкарване на празниците и много топлина в сърцата и душите!
 Аз съм с отрицателен резултат и сега се старая да бъда спокойна и уравновесена, че с всички тези хормони ми е едно много особено.
Но ви благодаря много за подкрепата!  :bighug:
« Последна редакция: Декември 22, 2018, 20:11:46 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #65 -: Декември 22, 2018, 20:48:23 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:   Wided цял ден си мисля за теб дали пък още не е рано има ли все още надежда ... ох само не падай духом сигурна съм че 2019 ще е нашата година вярвам в това .
Весели празници момичета ❤️❤️❤️❤️
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #66 -: Декември 22, 2018, 22:00:00 pm »
WideD, много съжалявам, толкова се надявах да е положителен резултата  :bighug: Ти имаше ли замразени ембриончета?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #67 -: Декември 22, 2018, 22:49:59 pm »
WideD :bighug:.Съжалявам за резултата,не се отдавай на мрачни настроения.Наистина дано новата година ни донесе повече щастие.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #68 -: Декември 22, 2018, 23:17:00 pm »
WideD, много съжалявам. Знам през какво преминаваш, моят неуспешен опит беше август. Отне ми два месеца, за да кажа че се съвзех. Много е трудно, но наистина времето лекува и най-вече да продължиш с плановете за опити. Продължаваш да вървиш, да пълзиш ако трябва до крайната цел.  При мъжа ти как беше спермограмата, не можете ли да пробвате инсеминации, за да не губите ефекта на Золадекса?
Кате, много се радвам, че писа. Сещам се за теб. Сигурно си родила момата вече :) Надявам се сте добре
« Последна редакция: Декември 22, 2018, 23:52:57 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #69 -: Декември 22, 2018, 23:36:29 pm »
Мише, само 3 яйцеклетки направих, за щастие и трите тръгнаха. Едната малко по-късно, но тръгна и тя. И ми ги върнаха и трите. Така, че другия път живот и здраве, всичко отначало.
Тери, за инсеминации нищо не ми казват. Сигурно, защото дясната ми тръба при последното лапаро вече беше непропусклива. Незнам дали е вариант. Проблемът е само при мен, доктора не ни е искал дори разширена СГ, нито нищо допълнително при него.
Наистина означава много за мен, това, че мислите за мен :-)
Аз се надявам бързо да изляза от това състояние, че имам сега да се чудя какво да правя с един дискомфорт при пишкане, който стана от Утрогестана. Доста се раздразни и дано не стане някоя инфекция или нещо подобно.

Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #70 -: Декември 23, 2018, 08:34:09 am »

Кате, много се радвам, че писа. Сещам се за теб. Сигурно си родила момата вече :) Надявам се сте добре
[/quote
Да,преди точно два месеца Гергана се роди. Всичко е наред :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #71 -: Декември 23, 2018, 12:35:30 pm »
WideD, много съжалявам. :bighug:
 Дано новата година ни донесе чаканото щастие. Възстановявай се и с нови сили напред.

Катя, да ви е жива и здрава Гергана!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #72 -: Декември 23, 2018, 15:10:41 pm »
WideD, много съжалявам и аз!Поплачи, потъгувай, всеки има нужда от такива дни.

Тази година беше наситена с много опити и малко успехи, много разочерования, но и нови пътища.Надявам се с опита от нея през идната всички да се похвалим!


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #73 -: Декември 23, 2018, 23:57:56 pm »
Така е, Маги. Нова година, нов късмет. Сега наистина имам нужда да поплача. После да се порадвам на празника и с нови надежди да вървя напред.
Тук сте всички много силни и борбени жени! Преди го виждах, но сега след процедурата, вече знам на практика през какво минават много от вас. И дано Бог ни даде възможността да бъдем родители и то добри.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #74 -: Декември 24, 2018, 10:57:02 am »
Момичета в навечерието на Коледните празници ви пожелавам здраве, сила и упоритост за да достигнете мечтаните цели. Топли и уютни празници  tree2a santa2 :occasion10:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #75 -: Декември 24, 2018, 14:58:29 pm »
WideD, бъди силна ❤️
Момичета, пожелавам ви Светли празници, с любимите ви хора. И нека следващата Коледа, бъде изпълнена с много бебешки усмивки 🥰
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #76 -: Декември 24, 2018, 19:04:44 pm »
Момичета, това късметче си го изтеглих от една голяма кутия от стария град в Пловдив. Пожелавам ви весели празници и да ни се сбъднат най-съкровените желания през новата година  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #77 -: Декември 24, 2018, 20:13:47 pm »
Пожелавам ти го, Мише :* :* :*
Утре сме на обед и ние в Пловдив, ако сте там да звъннеш.
Момичета, пожелавам ви само здраве. За първа година осъзнавам колко е важно то. Бъдете здрави, всичко друго ще постигнете.
Обичам ви, мили момичета. Бъдете благословени.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #78 -: Декември 24, 2018, 20:30:08 pm »
Мише,дано се сбъдне!😚На моето късметче имаше надежда и любов.
Момичета,наистина здраве и да сме много обичани!Хапнете,пийнете и всичко ще се нареди :grouphug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #79 -: Декември 25, 2018, 12:48:00 pm »
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави и обичащи и обичани, всичко друго ще си дойде на място!

Мише, пожелавам ти късметчето да се сбъдне. Пък дано се сбъдне и за всички останали!
 mc101 tree2a ornaico1