0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
възможно ли е да е бременност? :balk_161: придружено с болки и уголемяване на гърдите от около 3-4 дни?Толкова искам да е станало чудото момичета,че имам нужда от кураж,не издържам на напрежението,ако ми дойде пак........незная......толкова искам да разбера.Вчера на 21 ден от цикъла ми получих такова ръждиво зацапване с лека болка в кръста/ниско долу/,като че ли ще ми идва,днес също но  около капка-две!А веднага след ову-то започнаха страхотни болки в гърдите,почти не мога да спя по корем/любима поза/!Толкова много се моля да е това...... :balk_112:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #1 -: Юли 17, 2006, 11:43:35 am »
възможно ли е да е бременност? ...Толкова много се моля да е това...... :balk_112:
Дано, миличка! :crossfingers:


*
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #2 -: Юли 17, 2006, 11:49:56 am »
Възможно е, но съвсем не е сигурно. Успокой се, изчакай закъснение или си пусни кръвен тест (може да го направиш на 12-ти ден след овулация).
Желая ти положителен резултат.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #3 -: Юли 17, 2006, 12:26:32 pm »
Благодаря Ви милички!Усмихнахте ми деня! :)
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #4 -: Юли 17, 2006, 16:12:37 pm »
Днес кой ден ти е?
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #5 -: Юли 17, 2006, 16:17:04 pm »
Днес ми е 22 ден ,а от вчера 21 ден от М. ми започна това зацапване.
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #6 -: Юли 17, 2006, 17:49:05 pm »
Има два варианта : хубавия е да е прокървяването да е имплантация, лошия да е да е имало начало на имплантиране и после да е паднало. но това би трябвало да стане някъде 10 дни след ову! при ен имаше 2-3 такива цикъла - на 10 ден прокървявах много слабо! Понякога си мисля, че съм забременявала,но не емогло да се задържи при тези цикли!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #7 -: Юли 17, 2006, 18:17:38 pm »
Zdravejte! Izvinjavam se, che pisha na latinica, v momenta samo tova mi e vazmojno! :) Po povod zacapvaneto okolo sedmica predi cikal ( pri men se e sluchvalo mnogokratno v poslednata godina) mojata lekarka kazva, che e priznak na hormonalen deficit. ??? s muja mi reshihme da zapochnem opitite za bebe ot sledvashtia mesec, no otskoro se zahvanahme s predvaritelna podgotovka, da se vidi dali vsichko e nared. ama maj ne e. otskoro namerih tozi sait i go namiram za strahoten, nauchih kup neshta. a sega vsushtnost se registrirah, za da pitam konkretno: lekarkata mi kaza, che temperaturata trjabva da se kachi do 37 gradusa i nagore, za da se schita, che izobshto ima ovulacia. boja se, obache, che pri men tezi niva pochti ne sa se sluchvali? kakvo znaete po vaprosa? blagodaria predvaritelno i do skoro!
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #8 -: Юли 17, 2006, 18:46:11 pm »
Така е,тази температура е необходима за запазване на бременността и се поддържа до 4 месец, ако има забременяване! често липсата на двуфазност е индикация за пролем! ти мерила ли си редовно температурата си и къде?
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #9 -: Юли 18, 2006, 08:45:21 am »
 Venus_melena ,благодаря ти за мнението,факт - за първи път ми се случва такова нещо,обикновенно имам леко зацапване 1-2 дена преди цикъл или въобще.Ще почакам и ще видя какво ще се случи!Нямам избор!
Арк,хормони съм изследвала - всичко е ок,така че смятам не е дисбаланс при мен.
*
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #10 -: Юли 19, 2006, 18:14:34 pm »
venus_melena Така е,тази температура е необходима за запазване на бременността и се поддържа до 4 месец, ако има забременяване! често липсата на двуфазност е индикация за пролем! ти мерила ли си редовно температурата си и къде?

Благодаря ти за отговора, venus_melena

Преди до около година редовно мерих базалната температура (ендокринолог ми каза, че има проблеми), а сега - от 1 месец, защото вече решихме за бебе. Мисля, че при мен все пак има изразена двуфажност, но ниво от 37 градуса стигам рядко, а когато ги има - не се задържа.
В този сайт намирам МНОГО информация, така че съм благодарна.
След последното ми влизане тук (и при регистрацията ми) и след дълги размисли, предполагам, че при мен ще излезе следното:
- "непълноценна" (по думите на лекарката ми) овулация - яйцеклетката не нараства достатъчно (на 18 ден- 14 мм), дали се отделя въобще- още не знам;
- има съмнение за Хашимото, ТСХ - 4.6 (др.седмица съм при ендокринолог за интерпретация на резултата);
- на базата на прочетените материали мисля, че лутеалната ми фаза май е къса...
Не знам, тревожа се. Ще направя каквото е необходимо. Първо се надявам да сме попаднали на свестни лекари!...
Благодаря пак и до скоро!
Поздрави на всички и успех!
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #11 -: Юли 19, 2006, 22:19:22 pm »
Непременно отиди при ендокринолог - ТСХ-то е високо - трябва да ти е под 2! Това може да бъде и причина за липса на овулация! Хубавото е, че се коригира много лесно с медикаменти!  Успех! И пиши!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Кафеникаво зацапване-1 седмица преди цикъл?
« Отговор #12 -: Юли 21, 2006, 12:45:41 pm »
Благодаря,

ще пиша, като мине консултацията.
Бъди здрава и успех във всичко!

Поздрави! :)