0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Късен аборт след ин витро
« -: Юли 29, 2018, 19:20:44 pm »
Здравейте, момичета. Моля ви за съвет. Аз съм с Луф синдром и след втората процедура ин витро забременях с близнаци. Първите два месеца бях със силно гадене и повръщане. След  третия месец всичко отмина и бременността ми се развиваше нормално. Не ходех на работа защото се притеснявах, но иначе се разхождах и вкъщи си върших работа, не съм се залежавала. В 20 г.с. започна кошмара- контракции и болки. Постъпих в болницата с разкритие и пролабирал околоплоден мехур. Една седмица преди това бях на преглед и всичко изглеждаше нормално, шийката на матката беше добре.Направиха ми серклаж " на горещо" и вливания против контракциите. Но след 1 седмица ми изтекоха водите и направих аборт. Сега продължаваме с изследванията, за да разберем каква е била причината-засега направихме микробиологична биопсия, изследване за тромбофилия. Сега планираме цветна снимка защото от предишна ендоскопска диагностична операция излезе,че имам един миомен възел и едната тръба е запушена. Има ли други изследвания, които според вас трябва да се направят?  Ако някоя от вас е преминала през късен аборт след ин витро,успяхте ли да забременеете и да износите плода? Благодоря ви предварително!
*
Re: Късен аборт след ин витро
« Отговор #1 -: Август 01, 2018, 21:59:33 pm »
Лили, добре дошла и кураж! Познавам момичета с дечица след подобни кошмарни истории. Съжалявам за това, през което се налага да преминеш. Стискам палци за щастлива развръзка  :bighug:



   La vita è bella
Re: Късен аборт след ин витро
« Отговор #2 -: Август 16, 2018, 12:48:53 pm »
Благодаря ти много  :)