0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цвета на менструалната кръв
« -: Юли 18, 2018, 17:30:21 pm »
Здравейте,
 понеже преди 20 дни бях на гинеколог профилактично, сега се чудя пак ли да ходя....
Дойде ми цикъла с 2 дни по-рано, вероятно поради една адреналинова ситуация а може и от времето....Обикновено 2-ри и 3-ти ден до обяд ми е адски обилно а сега първите два дни вървя съвсем нормално дори без болка и после прокървих по-обилно.....Абе все едно вървя с един ден закъснение в количеството.....Сега си броя пада ми се 6-ти ден и вместо нормалното кафеникаво зацапване на 5-ти и 6-ти ден, течението е почти спряло но е доста светло....Не е кафяво. Вчера си беше светло червено съвсем оскъдно, а днес вече е малко по-тъмно но не кафяво. Някак си все едно се е удължило времето за кървене като дни, но в същото време цвета не отговаря на 6-ти ден. Случвало ли ви се е в края на цикъла, кръвта да е по-светла и на какво може да се дължи? Вместо тъмно кафяво да е розово сякаш.....Но почти спря.
Re: Цвета на менструалната кръв
« Отговор #1 -: Юли 19, 2018, 12:13:21 pm »
Няма как цикъл със цикъл да бъде еднакво.Съвсем нормално нещо е и на всеки се случва.Ако в продължение на 3 цикъла виждаш огромна промяна можеш да се консултираш пак,но еднократно не означава нищо.