0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

абразио
« -: Април 26, 2018, 11:30:49 am »
здравейте аз съм Мариета и утре щеми правят абразио или пробен кюртеж но много ме е страх ще е с пълна упойка
Re: абразио
« Отговор #1 -: Април 26, 2018, 12:27:28 pm »
Здравей, и аз съм.минала през това. С пълна упойка в Майчин дом. Неприятно е, но минава . Успех, горе главата, ако имаш въпроси, питай.
Re: абразио
« Отговор #2 -: Април 26, 2018, 12:33:16 pm »
колко време трае процедурата
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: абразио
« Отговор #3 -: Април 26, 2018, 13:49:37 pm »
това не е такава пълна упойка, каквато се прилага при големи хирургични операции.
това е краткотрайна венозна упойка, приспиват те за 15-20 минути само. възстановяването от нея е за около 1-2 часа най-много.

процедурата е кратка и нямаш неприятни усещания после. трябва да питаш дали ще ти изпишат нещо да пиеш след процедурата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!