0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    KRISKA79

  • *
  • 17
  • Понякога именно усилието ни е необходимо в живота.
Цветна снимка
« -: Април 03, 2018, 17:55:23 pm »
Здравейте момичета!Незнам сигурно ,аз не съм добре🤔Обаждам се много по рано,да запиша час,да говоря с доктор за цветна снимка,разбираме се за днес да съм там в8.00 отивам и хоп,ми доктора днес отсъства,ми той се чудеше дали ще дойдете,не съм звъннала да ПОТВЪРДЯ...Кое така и неразбрах,а явно изобщо някой не си гледа работата...Говорих с лекуващата ми докторка има ли смисъл да отивам при същият след два,дни понеже трябвало да подготви екип,струва ли си да дам 300лв .за безодговорни според мен хора,но съм на зор,иначе трябва нова микробиология и чак другият месец отново ,но някъде другаде..Немога да повярвам ,докато не ми се случи...Разбирам,на тях също не им е лесно,но неразбирам след като има пациент,който се свързва с него за да запази дата,час би следвало да те запишат,да фигурираш с тел.номер  с име,да ако бяха се подготвили ,а в случая не бях отишла😞???Незнам,както и да е дай боже след два дни ,да е там,да мине всичко по реда си..
Понякога именно усилието ни е необходимо в живота. Ако ни беше позволено да живеем, без да срещаме трудности, щяхме да сме ощетени. Ние не бихме могли да станем толкова силни, колкото сме сега. И никога не бихме могли да полетим!
*
Re: Цветна снимка
« Отговор #1 -: Април 03, 2018, 18:50:16 pm »
И аз не съм добре,същото ми се случи в Олимед Варна,изгубиха ми месеца,бях бясна и повече не стъпих там,смених лекаря,клиниката и даже като се замислих ми направиха услуга,че ме отказаха.
*
Re: Цветна снимка
« Отговор #2 -: Април 03, 2018, 20:28:10 pm »
А на моя доктор сестрата ми се обади лично да ми напомни един ден преди това. Този доктор е напълно нехаен към пациентите си, знам как се чака ЦС...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Цветна снимка
« Отговор #3 -: Април 04, 2018, 17:26:45 pm »
И на мен ми се случи същото нещо в болница Вита, но настоявах да измислят нещо и успяха да намерят друг лекар, който ми направи снимката същият ден. Много е неприятно, когато се отлагат такива процедури, защото се дават излишни пари за изследвания, пък и напрежението от чакането се увеличава. Дано ти я направят сега и да ти минава от главата. Успех с резултата :)
*
Re: Цветна снимка
« Отговор #4 -: Април 05, 2018, 01:02:32 am »
Ами,не стига че всичко се плаща,а накрая и да няма кой да ти вземе парите е супер несериозно.
*

    KRISKA79

  • *
  • 17
  • Понякога именно усилието ни е необходимо в живота.
Re: Цветна снимка
« Отговор #5 -: Април 05, 2018, 20:00:44 pm »
Момичета,въпреки всичко,стиснах зъби.....Цветната снимка я направих днес,макар да ми костваше толкова много нерви ,ядове резулата ми ,ме накара да забравя  :wink: :D :D,всичко е наред ,продължавам нататък.
Понякога именно усилието ни е необходимо в живота. Ако ни беше позволено да живеем, без да срещаме трудности, щяхме да сме ощетени. Ние не бихме могли да станем толкова силни, колкото сме сега. И никога не бихме могли да полетим!
*
Re: Цветна снимка
« Отговор #6 -: Април 05, 2018, 20:28:07 pm »
Хайде сега с готините тръби ,успех :D
*

    KRISKA79

  • *
  • 17
  • Понякога именно усилието ни е необходимо в живота.
Re: Цветна снимка
« Отговор #7 -: Април 06, 2018, 11:22:34 am »
Благодаря,светли празници😊
Понякога именно усилието ни е необходимо в живота. Ако ни беше позволено да живеем, без да срещаме трудности, щяхме да сме ощетени. Ние не бихме могли да станем толкова силни, колкото сме сега. И никога не бихме могли да полетим!