0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 17
« Отговор #140 -: Юни 26, 2018, 12:33:08 pm »
Ааа, не така, Пеше - екстра си е времето. На мен много ми допада така - леко хладно, но все пак да става за потник :)
Дано само няма пак порои и бури, че какви щети носят на хората.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява."

*
« Отговор #141 -: Юни 26, 2018, 14:00:12 pm »
Даааа, супер е за потник, но под вълнена жилетка :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
« Отговор #142 -: Юни 26, 2018, 14:13:28 pm »
На мен ми е супер.Жегата не я понасям, действа ми зле.Аз обичам да вали и да е такова шарено, лятото не ми е любим сезон.Да пече и грее на морето, тук ако може да е по-хладно.

*
« Отговор #143 -: Юни 26, 2018, 14:37:10 pm »
Никакви  вълнени жилетки - и аз, и детето сме по къси ръкави и панталонки :). Точно като Маги, не обичам лятото, ама изобщо, и то само заради пустата му жега. Грам не ми понася.
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява."

*

Pesheck

• *
  • 5575
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
« Отговор #144 -: Юни 29, 2018, 11:00:22 am »
Добро утро, мили хора!
Да не се наводнихте? Тук вали на почивки цяла седмица, фейса бълва смешки за времето, но аз си чакам лятото пък.

Днес е Петровден

Лек петък!
*
« Отговор #145 -: Юни 30, 2018, 11:14:25 am »
И аз не обичам много горещо, все по сенките се крия  :), за мен идеалното място през лятото е планината и някъде край река или езерце  :)
Хайде да спира вече тоя дъжд, че да се разходим към близката горичка  :)

На Петето и на Пешек със закъднение честитя имения ден  :), здраве и много радост ви желая!

Хубав ден на всички!

*
« Отговор #146 -: Юни 30, 2018, 22:49:11 pm »
И на Пепка!  :wink:

*
« Отговор #147 -: Юли 01, 2018, 09:35:31 am »
И на Пепка!  :wink:
Да  :), прегръщам те Пепка  :hug2:

Днес при нас най-сетне огря слънче, хубав почивен ден желая на всички :)

*

Pesheck

• *
  • 5575
« Отговор #148 -: Юли 03, 2018, 11:45:47 am »
Здрасти, банда!
Морско ли ви е?

До ония ден валеше, сега май жеги се задават, ама така е - лято. Не се оплаквам. Само трябва да трупна някое килце, че да оправя това кръвно. Направо имам дежа вю, преди около 15 години пак така бях и пак малко под 50 кг. Ми явно не е моето тегло това.

Лек ден!
*
« Отговор #149 -: Юли 03, 2018, 16:26:28 pm »
а Пеше, взимай мерки, кръвното не е шега.

Морско ми е на мене, ама има време още до отпуската.
*

Pesheck

• *
  • 5575
« Отговор #150 -: Юли 03, 2018, 16:56:30 pm »
Не е високо, Стеф, ако беше високо май е по-лесно - пиеш едно хапче и си готов. Но ниското трудно се вкарва в ритъм. Навремето моето се оправи, като заколихме прасето на село и аз минах на свинско и винско. :lol: :lol: :lol:
*
« Отговор #151 -: Юли 04, 2018, 08:33:27 am »
Значи си знаеш лекарството :lol:
*
« Отговор #152 -: Юли 04, 2018, 12:51:17 pm »
Привет, привет!

Пеши, то баш лятото не знам с това свинско как ще се справиш, но определено имаш нужда да трупнеш някое килце. Виж, за виното сезон няма. Аз съм на малиново сега - хем леко (не като % алк, а леко влиза :lol:), хем да не алкохолизирам дИтето, само по чашка съм си позволила.

Аз да се похваля - в последните минути на 02 юли пак станах леля. И пак на девойка. Пухкава и ревлива. Нямам търпение да я намачкам :D

Слънчеви и весели ваканции на всички!
« Последна редакция: Юли 04, 2018, 13:01:09 pm от Zlateto ♡ »

*

Pesheck

• *
  • 5575
« Отговор #153 -: Юли 04, 2018, 14:12:59 pm »
Именно, Злати, не е сезон „свинско, винско“. Макар че от печена свинска мръвка не се отказвам. Малиново вино бях си взела зимата, не е лошо, но аз не харесвам сладки вина. Може да пробвам с розе.
*

Pesheck

• *
  • 5575
« Отговор #154 -: Юли 10, 2018, 11:43:03 am »
Здравейте, хора! Губите се нещо, или се криете от дъждовете.
Вали, не вали, някои хора са на море:

Лек ден ви желая!
*

Pesheck

• *
  • 5575
« Отговор #155 -: Август 07, 2018, 10:12:51 am »
Добро утро, отпускари!
Загубихте се като черния пипер по соца и ме карате да нарушавам правилата и да пускам поредни постове :lol:

За тези, които сега са на плажа и за тези които вече са били или им предстои. А също и за тези, които само си мечтаят за плаж:

*
« Отговор #156 -: Август 15, 2018, 21:44:21 pm »
Честит имен ден на всички момичета от Зачатие с прекрасното име Мария :) Бъдете здрави, обичани и щастливи !

La vita è bella
*
« Отговор #157 -: Септември 14, 2018, 09:23:07 am »
А,добър ден. Живи сме ние и най-хубавото е ,че сме здрави. След голямото ми отсъствие се "примъквам" отново в темата,при това на такъв хубав празник- Кръстов ден. Пеше,честит ти именник,май??? :wink: Гледам,слабичка активност лятото.. Явно сте наблегнали на отпуските.. По-скоро,наблягате. :lol:

*
« Отговор #158 -: Септември 14, 2018, 16:37:09 pm »
Дааа, голямо излагане с активността в темата. Аз с четенето съм редовна, ама с писането - нъц :oops:
Да са здрави и щастливи всички празнуващи днес!

*

Pesheck

• *
  • 5575
« Отговор #159 -: Септември 14, 2018, 19:12:07 pm »
Аз че имам именик - имам, ама от сутринта се е захванал да подменя 2 външни щори и ... оказа се по-трудно и времеемко от колкото е предполагал.
Пък аз добре че не уговорих среща тая година с Бургазлиите, че бях трудна за рисуване. Стоетка милата ме видя - тоя път качествено се пребих - 5 шева на главата. :lol: Та прескочихме и корабчето и острова, ама ... Като тръгнаха да ми обясняват, че трябва да ми снимат главата, аз им разправям, че е дебела и не е счупена, те не та не. Е, снимаха ме, права се оказах. :lol: