0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Болки 4 дена след ЦС
« -: Февруари 21, 2018, 15:27:45 pm »
Здравейте, не намерих подходяща тема и затова пуснах нова. Та на 16 ми правила ЦС с упойка, още имам леко розово течение. Знам че някои много ще ме упрекнат, но вчера правихме кекс с моя мъж и 10 мин след това имах адски болки. Все едно всеки момент ще ми дойде, след 2 но шпа и 1 аулин заспах. На сутринта обаче пак ме болеше и чак на обяд като пих още едно обезболяващо ме отпусна. Дали има връзка с ЦС. За първи път ме боли толкова по средата на цикъла. Случвало ли се е на някоя друга?
*
Re: Болки 4 дена след ЦС
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2018, 15:36:54 pm »
Здрасти, Маги. Мен 1 седмица след ЦС ме болеше корема без да правя секс, така че не бих го отписала като възможност. Иначе подобни болки, от които сякаш не мога да се изпъна дори, са ми се случвали по време на О (но 1-2 само ми се е случвало).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Болки 4 дена след ЦС
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2018, 15:47:57 pm »
Мерси Тери,  значи може би няма проблем, но снощи толкова ме болеше, че чак моя искаше в спешното да ме води
Re: Болки 4 дена след ЦС
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2018, 16:04:47 pm »
Маги нали знаеш, че тук се стараем да не се съдим, а да се подкрепяме и помагаме :)
Както казва Тери може и заради О да си ги имала... но според мен ако се повтори чак  толкова силни болки по-добре зв на лекаря :* :bighug:
Re: Болки 4 дена след ЦС
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2018, 16:19:41 pm »
Добре, благодаря  :bighug: