0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

д-р Мефтуне Шефкетова
« -: Ноември 01, 2017, 09:00:55 am »
Здравейте!

Бях пациент на д-р Шефкетова в МБАЛ Надежда, но в края на октомври след като разбрах, че нямам успех при трансфер, който направих в началото на октомври исках да запиша час за преглед при докторката, но от Надежда ми отговориха, че тя няма да е при тях вече и ми предлагат да се прехвърля при друг лекар.
Моля пишете, ако някой знае дали д-р Шефкетова ще работи в друга клиника  и ако да в коя, защото не мога да намеря никаква информация, а искам при нея да продължа да се преглеждам.
*
Re: д-р Мефтуне Шефкетова
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2017, 09:15:22 am »
За съжаление от края на октомври тя наистина напусна клиника Надежда.За сега не се знае, дали въобще ще работи някъде или ще остане в къщи да си гледа децата.

*
Re: д-р Мефтуне Шефкетова
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2017, 10:44:10 am »
едни слухове се носят че ще е във Виена инвитро център, но са непотвърдени.
Re: д-р Мефтуне Шефкетова
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2017, 15:31:35 pm »
Благодаря Ви magi_st  и pop4o!

Наистина се надявам д-р Шефкетова да продължи да работи и да помага на всички, които имат проблеми при осъществяване на мечтата си за детенце!
Ще продължавам да следя коментарите и се надявам някои да има повече сигурна информация!

Хубав и усмихнат ден на всички!
Re: д-р Мефтуне Шефкетова
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2017, 10:20:47 am »
Здравейте отново!

Моля, ако някой има нова информация относно това дали д-р Шефкетова ще продължи да работи и ако да къде да пише!
Аз до момента нямам успех в опита си да намеря потвърждение за една от двете възможности!

Приятен ден!
Re: д-р Мефтуне Шефкетова
« Отговор #5 -: Май 13, 2018, 14:01:39 pm »
Здравейте, момичета,
Д-р Шефкетова може да намерите в Токуда болница, в инвитро центъра.Започнала е съвсем от скоро и този месец ще дава само консултации, но от следващия ще прави всички процедури. Тел. за контакти:02 403 4928 - през кол център е. Аз бях при нея на преглед 11.05., така че потвърждавам със сигурност.
Късмет и успехи!
ТС