0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
След изк.инсеминация и прием на дуфастон
« -: Октомври 29, 2017, 21:21:53 pm »


Здравейте!
Преди 2 седмици бях на Изк.Инсеминация по време на овулация.Тази седмица трябваше да ми дойде цикъла ,който е мн редовен ,но в рамките на няк дни разлика/т .е ,ако предния месец е  ок 23 зни, сл. месец е ок 26 дни /.
ТАзи седмица ,точно когато трябваше да ми дойде М ,започнаха едни странни оплаквания ,като при ПМС ,но без мензис .Леко неразположение ниско долу в корема ,твърди  гърди.Трябваше да ми дойде на 26, - 27,10, ,но все още не е .ПМС беше именно през дните ,когато съм в цикъл, но нямаше никакво кървене.Тогава имах  и едно бяло течение ,което траеше  1  -2 дни.

Тестът за бременност днес е отрицателен.От около 1 седмица ходя мн често по малка нужда, особенно през нощта.

Закъснява ми/това не се случва при мен/ ,а бях на ИИ и много искам да съм бременна .
Прилягва ми се, болката в крака като при ПМС,но не изчезва вече няк дни.От 2 седмици пия дуфастон по назначение от гинеколога.Не знам, до кога да чакам за тест за бременност или отново да спирам дуфастона и да пробваме пак сл. месец ИИ
Още един въпрос -кой тест за бременност  ми препоръчвате?
*
Re: След изк.инсеминация и прием на дуфастон
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2017, 21:26:12 pm »
SS, направи си кръвен тест. Всичко останало е субективно.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: След изк.инсеминация и прием на дуфастон
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2017, 19:30:38 pm »
Здравейте!за съжаление правих втори тест за  Б и рчтой също е отрицателен.даже не знам,дали  ще може този месец да се прави ново инсе/струва 500 лв/,защото още не ми е дошъл цикъла.
*
Re: След изк.инсеминация и прием на дуфастон
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2017, 20:39:15 pm »
От клиниката нямаш ли назначен кръвен тест?
Какво са ти казали от там? Лекарят ти трябва да ти каже кога да спреш лекарствата.
*
Re: След изк.инсеминация и прием на дуфастон
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2017, 19:32:09 pm »
моят лекар беше толкова зает, че пропусна това.не му се сърдя ,не беше виновен и  пих ок 2 седмици