0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проблем с цикъл
« -: Октомври 06, 2017, 15:49:49 pm »
Здравейте мили мами и дами ! Искам съвет от по компетентните от мен по моя въпрос,а той е следния-последната ми менструация беше на 04.09 ,за сега закъснява с 2 дни,от около 10 дни имам постоянно подуване на корема/ предимно вечер/,ама наистина голяма тежест усещам /с извинение за израза,но все едно съм надута с помпа../ ,това продължава няколко часа и после ми олеква,от време на време усещам леки почуквания в яйчниците,предимно в левия,но не е най-често,снощи усещах като лека болка,напрежение ниско в коремчето,но сега нямам болка в корема ,или каквито и симптоми на цикъл ,според вас това бременност ли е,както си го внушавам,или е просто ПМС ? Последните 4 месеца цикъла ми все подраняваше с дни,иначе до преди това е бил почти винаги нередовен ,закъснявал ми е и с по 7 дни.Благодаря ви предварително !
*
Re: Проблем с цикъл
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2017, 16:03:29 pm »
Само лекар може да каже, така че посъветвай се с добър специалист, ние няма как да дадем реална диагноза и мнение.
Re: Проблем с цикъл
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2017, 18:20:10 pm »
Габи, щом имаш закъснение, направи си един тест за бременност и ще се разбере.
Re: Проблем с цикъл
« Отговор #3 -: Декември 18, 2017, 22:46:12 pm »
Здравейте. Надявам се, ме пиша в правилната тема. И моля за извинение ако не е така.
Моят проблем е следния: преди 6 дни трябваше да ми дойде цикъла. Последните 6 месеца е редовен. Цикъл няма. Само кафеникаво зацапване днес и преди два дни. Правих тестове за бременност - отрицателни са. Кръвен също - отрицателен. От 4 дни имам непрестанно гадене и отпадналост. На някоя от вас случвало ли се е подобно нещо ..