0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ПАП тест
« -: Септември 30, 2017, 17:19:30 pm »
Здравейте дами.
Знам,че първия ПАП тест след раждане е добре да се направи след като има поне един цикъл при кърмещите мами,защото резултата може да лъжливо висок,но трябва ли  да се преустанови и самото кърмене?
*
Re: ПАП тест
« Отговор #1 -: Септември 30, 2017, 20:48:24 pm »
Мисля че 40 дена след самото раждане, а за кърменето най добре говори с лекаря непосредствено  преди взимането на атериала, сподели че те притеснява че кърмиш.
Re: ПАП тест
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2017, 18:16:57 pm »
Бебешок, кърменето влияе на резултата както знаеш...най сигурно е като спреш да кърмиш...аз не бях спряла излезе лошия резултат, повторих го след 3 месеца и от тогава съм в омагьосан кръг, на 3 месеца, на 6 месеца да видим как ще е сега...
Re: ПАП тест
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2017, 18:39:35 pm »
Благодаря Алекс ,точно това не разбрах когато доки ми обясняваше,че се завишава заради липсата на цикъл или заради самото кърмене.Ще изчакам макар да ми се иска да направя,че и аз с тази конизация ми е спокойно като правя по-често
Re: ПАП тест
« Отговор #4 -: Декември 29, 2017, 10:11:19 am »
На 4.01.2018 имам запазен час за микробиология.От снощи имам цикъл.След раждането е с продължителност 5 дни,но още 1-2дни след това има следи.Освен с пиене на повече течности знаете ли друг начин да се изчистя по-бързо?Промивки с дамски душ не са варянт,защото може да повлияе на изледването.Да си отложа ли часа?