0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мненние за тази Графика на БТ
« -: Август 07, 2017, 16:48:09 pm »
Момичета моля погледнете тази Графика на БТ. Не е започната от начало, но в деня в който има отбелязана О. бях на лекар, който установи фоликули в двата яйчника, в левия преди спукване, или току що спукан,  (но каза че му се виждал "новичък") , и в десния яйчни по-малък фоликул. Пошегува се че можело за близнаци да играя :)
Какво се е случило според вас?
« Последна редакция: Август 07, 2017, 18:23:08 pm от Луничка »
*
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #1 -: Август 07, 2017, 19:36:30 pm »
Зависи как мериш БТ, защото тези стойности не са показатлени и според мен няма овулация потази графика, възможно е макар че БТ не го показва, вда е била  поне на 15 до 16 ден, след като лекаря е видял фоликул пред спукване. На десния яйчник няма как да има овулациа и да са блилзнаци.  Графиката ни не е обаче като графика с овулация, незнам как мериш БТ,но ке запознай с методите за мерене.
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #2 -: Август 07, 2017, 20:08:44 pm »
Температурата е мерена ректално. И аз мисля, че няма О., а и са много ниски стойностите по принцип. Не за първи път използвам този метод за отчитане на О. , но толкова ниски стойности  не съм имала.
*
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #3 -: Август 08, 2017, 20:12:02 pm »
Пожелавам ти да е имао овулация с тази графика  :P
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #4 -: Август 09, 2017, 09:08:27 am »
Не е имало, явно. Но ме притеснява принципно ниската температура, а и явно е задържан фоликул. Ще видим другия месец.
*
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #5 -: Август 09, 2017, 11:15:09 am »
Ако имаш възможност отиди на лекар, дано да е имало.
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #6 -: Август 10, 2017, 09:13:56 am »
Трети ден ниска Т. а цикъл няма. Дали се касае за задържан фоликул?
*
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #7 -: Август 10, 2017, 10:18:37 am »
По графика само може да се гадае,  най добре отиди на лекар, аз не мога да кажа.
Re: Мненние за тази Графика на БТ
« Отговор #8 -: Септември 19, 2017, 15:58:30 pm »
Здравейте!И аз се включвам в тази тема!Меря от скоро БТ и все още е непълен календара,но се надявам някой да го погледне и да сподели мнение.Цикъла ми е 30 дена,меря ректално.