0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Цикъл и положителен тест за ову
« Отговор #20 -: Май 29, 2017, 06:11:01 am »
Ако се спазват инструкциите за ползване на тестовете за О, те могат да бъдат много полезни.
Не е странно в един ден да има 2 положителни теста. Пикът на ЛХ не е за 2 мин все пак.
Може ли да прикачиш снимка на тестовете си. Може да има 2 черти, но всъщност да не е положителен ТО.
А ако е и наистина на 2ри ден от МЦ имаш + ТО, защо пък да не си направиш и тест за бременност, уж ТО отчитат и бременност.
След като една година правите опити без успех може би ще е най- добре за вас да посетите истински репродуктивен специалист, а не обикновен гинеколог.

А за спора- тестотве всеки си прави както прецени. Аз също съм си правила по повече от един на ден, така ми става ясно какво и как се случва.

Клео, късмет :)
Re: Цикъл и положителен тест за ову
« Отговор #21 -: Май 29, 2017, 09:05:26 am »
Момичета не искам темата пусната от мен да става причина за спор между вас.
Чух се с аг-то ми и днес няма да може да ме приеме.Но по нейни думи не е невъзможно да е станало някакво хормонално нарушение и наистина да ми настъпва овулацията.Утре ще я посетя и се надявам да разберем какво става.Другото което съм решила е този месец да спра приема на Дуфастон,защото при 4 месеца прием гърдите ми не спираха да ме болят,качих килограми,ставаше ми лошо и т.н.Ще ви държа в течение какво се случва.Успешна седмица и усмихнат ден. :bighug: :bighug: :bighug: