0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте дами!
Ще съм благодарна ако дадете мнение на този продукт.От скоро се продава в България но отдавна в чужбина и ми е интересно дали сте го пробвали




*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Увеличаване/стягане на бюста с BustiCare капсули
« Отговор #1 -: Май 23, 2017, 11:39:16 am »
няма начин да стане това с пиене на хапчета
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Увеличаване/стягане на бюста с BustiCare капсули
« Отговор #2 -: Май 23, 2017, 20:29:23 pm »
То ако ставаше така, пластичните хирурзи нямаха да имат работа.

Re: Увеличаване/стягане на бюста с BustiCare капсули
« Отговор #3 -: Април 24, 2018, 11:20:33 am »
Това са пълни глупости с тези хапчета… Най-лошото е, че има много хора, които им се връзват и ги купуват…
Re: Увеличаване/стягане на бюста с BustiCare капсули
« Отговор #4 -: Май 08, 2018, 10:25:46 am »
И аз съм на това мнение, стягането може да го постигнеш с упражнения, а увеличаването с хирургична намеса.
Re: Увеличаване/стягане на бюста с BustiCare капсули
« Отговор #5 -: Май 23, 2018, 18:48:07 pm »
И аз съм на това мнение, стягането може да го постигнеш с упражнения, а увеличаването с хирургична намеса.
Абсолютно! Но все още има хора, които си мислят, че има вълшебно хапче (панацея), което ще реши всичките проблеми…