0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
До Администраторите!
« -: Март 28, 2017, 16:20:35 pm »
Здравейте!Направете нещо с тази жена!Това не е нормално!Онзи ден прочетах уникална история от Раздел "Истински истории" на една жена...Не знаех как фа я открия,защото няма профил даден има само име...Писах в една тема ,но не и помня името на темата...Тази f-32 не спря на личен да обижда,че съм потърсила жената...Не мога да повярвам,че жена,която се за бори за дете обижда по този начин....Това е.....Е нямам думи....И тая утре ще е майка?М не...Няма да е....
Иска ми се да и кажа какво я очаква,но няма да го направя...
Ще помоля Админите за бърза намеса....
Това не е адекватно поведение ......Дори мисля,че граничи с психично заболяване и такива индивиди нямат работа в подобен сайт и форум....
*
Re: До Администраторите!
« Отговор #1 -: Март 28, 2017, 16:41:48 pm »
Току-що получих писмо и от друг потребител за тормоза от въпросната f_32.
Разгледах нейн профил и в други сайтове,където е с ужасяващо поведение.....
Моля Админ да вземе мерки....
В противен случай ще си взема мерки сама и ЩЕ Е ГРОЗНО... Многооооо грозно....
Благодаря Ви...
*
Re: До Администраторите!
« Отговор #2 -: Март 28, 2017, 20:03:25 pm »
Здравейте, съжалявам за това което се е случило, ще отправя предупреждение към потребителката, ако не спре, моля да ни информирате отново, за да вземем по-сериозни мерки.
*
Re: До Администраторите!
« Отговор #3 -: Март 29, 2017, 02:53:55 am »
Здравейте, съжалявам за това което се е случило, ще отправя предупреждение към потребителката, ако не спре, моля да ни информирате отново, за да вземем по-сериозни мерки.
Благодаря Ви!
*
Re: До Администраторите!
« Отговор #4 -: Юни 13, 2017, 23:27:40 pm »
Ивинявам се защо, аз съм пуснала 2 теми в подфорум Честито, но не видях нито едно благодаря, а всички си пишат в Темата на бременните ей така, все едно аз съм невидима и двете теми. Но никой  админ-модератор не вижда това.