0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблеми с менструацията!
« -: Март 15, 2017, 18:05:47 pm »
Мили момичета, реших да споделя моя  проблем, аз не равя опити за збременяане, с нов партьнор съм почти година, секса е с презерватив, по време а акта имам страхотно парене което  продължава и до 1-2 часа след края. Пиша Ви защото имам доказан ПКЯ и с много усилия си докарах редовен МЦ границите на35 дена като 2 подерни години, даже и 3 пълни е всеки месец,  не  на една и съща дата. Последен МЦ - 7 март, преди това 2 дена слабо крънесито зацапане, но всичко продължи 4 дена, 3 с обилно кървене, като  използах почти 2 пакета преръзки супер, и за първите 3 дена  болезен , винаги пърите1-2 дена ми е мъка  да оцелея, но този път и на 2ри и 3ти ден имах болки доста поносими със съсиреци което преди не ми се е случвало особено за 3 ден кърене. Пия болкоуспокояащи само първия  ден при много силна  болка. Реших да споделя с Вас и да пуса тази тема, защото незнаех къде да пиша, а ми се искаше  да споделя.  :P
*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Re: Проблеми с менструацията!
« Отговор #1 -: Март 16, 2017, 10:31:53 am »
Моят съвет е да идеш на лекар. Ние няма как да те прегледаме и да ти кажем какво да направиш. За паренето по времв на полов акт причините може да са много-инфекция,алергия към латекс или към конкретната марка презервативи,недостатчно овлажняване по време на полов акт. При всички положения ще ти е нужен преглед с изследвания.
Любовта е сила !

*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Re: Проблеми с менструацията!
« Отговор #2 -: Март 16, 2017, 14:41:28 pm »
f_32 не желая лични съобщения с подобни съдържания. Моя е грешката,че не погледнах на кого отговарям. Не смятам,че не съм помогнала
Любовта е сила !

*
Re: Проблеми с менструацията!
« Отговор #3 -: Март 16, 2017, 22:25:58 pm »
Ще ви споделя аккво ме притесянва обилна 3 дневна менструцаия ,кървене като до 3 ден включително и втори болезнена със съсиреци, което преди не ми се беше случвало, а 1 максимум 2 ден си имам болки но този път и 3ти ден както и че за толкова години 1-2 ден са ми болезнени,а до 2 ден изхвълям всики съсиреци. Но сега и на 3 ден обилно кървене със съсиреци и слаби болки. Дано да съм била максимално описателна, като док. дори и не обърна внимание на това.
*
Re: Проблеми с менструацията!
« Отговор #4 -: Март 16, 2017, 23:34:06 pm »
Фанте, намери си лекар, който да ти обърне внимание! Ние не сме гинеколози тук. Как мислиш, че можем да ти помогнем?