0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #660 -: Септември 27, 2017, 09:52:39 am »
Добро утро!  :)
И при нас от вчера вали.

Злате, всеки ден питат време ли е вече, нямат търпение  :), много се надявам да им хареса.
Прегръдка за малкото ти момиченце!

Хубав ден на всички!  :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #661 -: Септември 28, 2017, 12:28:10 pm »
Добър ден, мили раздумковци  :D
Една чаша винце за обяд?

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #662 -: Септември 30, 2017, 10:56:48 am »
Добро утро в събота! 
Тази сутрин огря слънчице и е много по-приятно навън  :)

Хубави почивни дни!

« Последна редакция: Септември 30, 2017, 10:59:41 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #663 -: Септември 30, 2017, 23:28:03 pm »
Много ме е срам, не бях чела темата отдавна и влязох тъкмо да си прочета поздравленията за рождения ден. Благодаря ви от сърце, макар и с огромно закъснение!
Ние леко се изместихме в друга държава, сега ще наваксвам и ще гледам да се включвам по-често  :oops:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #664 -: Октомври 01, 2017, 00:17:55 am »
Че и котките станаха чужди граждани, елфова.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #665 -: Октомври 01, 2017, 00:25:19 am »
Е, къде без тях  :lol: :lol: :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #666 -: Октомври 01, 2017, 08:34:41 am »
Добро утро в неделя, мили раздумковци  :D

Елфи, добре завърнала се в темата  :bighug:
Много късмет на новото място  osi_9

Мили раздумковци, замислила съм се са тенджера за бавно готвене. Четох, търсих, цени различни, функции сходни. Дотук разбрах, че оригиналната марка е Crock Pot и от там е станало нарицателно за такава тенджера. Има и други марки, като Murphey Richards, например. Моите родители пък си бяха купили преди няколко месеца Lakeland. И сега съм в чуденка - оригинала ли да купя (по-скъпи са), от алтернативните марки ли да взема (до три-четири пъти по-евтини за един и същи обем). А и обема какъв да е - двама сме, но пък моите родители също, а тяхната тенджера е 6,5 литра.

Такива ми ти работи  :D

Хубава неделя!

« Последна редакция: Октомври 01, 2017, 09:14:31 am от little_rabbit »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #667 -: Октомври 01, 2017, 20:30:53 pm »
Зай, нямам опит с такъв уред, но мисля Мишето има, така че дано се включи. :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #668 -: Октомври 02, 2017, 06:03:28 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Успешна нова седмица!



И да видим кой има тенджера за бавно готвене  :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #669 -: Октомври 02, 2017, 09:52:56 am »
Добро утро и от мен.
Отдавна не съм писала, но и няма какво да споделя- ежедневие, работа, задължения ..
Зайче, кафенцето и допълненията са супер. Благодаря! :)
За тенджерата не мога да дам съвет, дано някой друг се включи.
Успешна седмица и пълен с позитивни емоции нов месец на всички! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #670 -: Октомври 02, 2017, 10:28:42 am »
Заведохме децата на детска градина, първи ден  :)
Леле колко е тихо, не мога да си позная къщата  :)

Хубав ден и успешна седмица на всички!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #671 -: Октомври 03, 2017, 06:22:09 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Тединка, липсваше ни  :bighug:
Марси, а какви са впечатлепията на марсианчетата от детската градина?

Хубав ден на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #672 -: Октомври 03, 2017, 08:29:01 am »
Добро утро,драги раздумки. :D :D Скоро не се бях появявал,но вече ще съм по=редовен. Липсвахте ми. :wink: Сезонът тук вече съвсем приключи,но тази година си имахме "плътно" работа до 24.09.Дали поради хубавото време,дали поради изгодните оферти в последния момент или просто ,защото БГ стана вече по-познаваема дестинация ,но туристическия поток си вървеше до последно.Естествено,все още има полети от по-северните държави и трафика не е съвсем преустановен,но за тях е разбираемо. :wink:
Виждам много новости тук... Елф,не знам колко е това "леко",но ми се струва ,че си е направо "рязко". :lol: :lol: Марси,тръгнали сте на градина,браво!! И ние от о1.09 сме в 1ва група на градината.Добре ,че има познати деца от яслата,че прехода беше без драма.
Този уикенд бяхме на една много прекрасна сватба ,около Созопол,на брега на морето. Супер място,супер събитие,голяма веселба. Само дето времето ни подведе- най-големия студ и дъжд за сезона се изсипа там. Но пък сърцата ни бяха топли.
От вчера времето си е едно приятно късно лято или по-скоро,хубава есен. Явно,такъв ни бил късмета,но пък на младоженците ще им върви по вода.
Хубав вторник и много топлина в сърцата ви пожелавам и аз.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #673 -: Октомври 04, 2017, 06:57:19 am »
Добро утро в сряда, мили раздумковци  :D
Рачо, при вас е весело :) Минавай по-често.

Хубав ден на всички!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #674 -: Октомври 04, 2017, 07:34:55 am »
Добро утро, Раздумковци  :flower:
Някой  :biglove: каза Мишанта и хале хоп! Нещо не мога да се настроя аз,
тялото, главата ми всичко е още в лятото и не иска да влиза в есенната матрица  8)
Прегръщам ви всички, а Марсианчетата и малкото Раче да харесат детската
от раз.
Зайко, аз имам така наречения мултикукър , писала съм за него в една от темите,
ще потърся по-късно точно къде, аз обаче го ползвам като преносима ел. тенджера.
Задушавам, варя супи, правя спагети /като първо варя спагетите, после пак в нея соса/
Само с една програма работя  :oops:, така и не разучих другите.
И на село го мъкна, че там го слагам къде си искам, даже на двора готвя прясно зеле
да не ми омирисва вътре  :P

Хубав и :sunshine: ден на всички!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #675 -: Октомври 04, 2017, 07:47:09 am »
Добро утро и от мен  :D
Нека бързо да се адаптират всички дечица в новите ясли, градини и училища!
Стаси е последна група в ДГ и не беше необходима адаптация, но за догодина...Здраве да е - ще видим  :)
Хайде да ви предложа закуската:

Лека и спорна сряда, раздумковци!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #676 -: Октомври 04, 2017, 08:23:04 am »
Добро утро!! :D  Мммм, чудесна блок маса закуска!!! Точно ме настройва за предстоящата ни почивка! :wink: Ама много студено стана сутрин тук.... :o Направо на нищо не прилича. През деня все още му приплача,но сутрин и вечер... Трябва да свикваме,май. Октомври е. :wink: Пожелавам ви една слънчева октомврийска сряда!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #677 -: Октомври 04, 2017, 08:41:29 am »
Добро утро, момичета и Рачо!

Добре завърнали се на отсъстващите :)
Елфи, аз понеже бях изключила социалната онлайн мрежа за известно време, изобщо не съм разбрала, че сте стегнали куфарите и заедно с животинското царство сте станали островитяни. Браво! Успешен старт и много късмет на новото място!
На всички дечица с нов старт тази година, да им е весела и лека адаптацията (на родителите също :))
Рачо, и ние се радваме тук на слънчицето през деня. Нашето зверче нали е все "спарено", та даже вчера сума ти народ ни гледаха осъдително, защото още си се разхождаме по боси крака и къси ръкави (и мама, и бебе). Добре, че такива неща не могат да ме разсеят :)

Хубав (и нека бъде слънчев) ден на всички!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #678 -: Октомври 05, 2017, 09:52:34 am »
Добро утро, мили хора!
Аз нещо се разсейвам тия дни, ама в неделя правих туршия (да се разбира кълцах зарзавати цял ден) и както беше почнало да ми минава натъртеното ребро. Та гледам да си полежавам малко повечко. Във фейса се включвам от таблета, докато пуша на терасата. Но поне туршията ми се развива добре - наглеждам си я, претакам си я. Даже водка си купих, сега седи в хладилника и я чака да втаса.
Но сега - кафе и закуска:



Лек ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #679 -: Октомври 05, 2017, 16:51:37 pm »
Здравейте!  :)
Децата много харесаха детската градина и отиваха с огромно желание  :). За съжаление прихванаха някакъв вирус, на третия ден ми звъннаха да отида и да си прибера едното детенце (хрема и зачервено гърло), до вечерта и при другото започна хремата, през нощта температура към 38 градуса.... и така, днес сме си вкъщи и се лекуваме. 
Та, равносметката за тази седмица е: едната два дни на детска, а другата три. Педиатърът сутринта ни посрещна с думите "Аз нали ви казах!" :lol:
Беше ясно, че така ще е в началото, при положение, че досега изобщо не са посещавали ДГ, но очаквах поне седмица да изкарат. Ще се оправим де, дано да е по-бързо, че нямат търпение пак да отидат  :).

Временцето е прекрасно днес, желая хубав ден на всички!  :)