0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #620 -: Септември 12, 2017, 09:23:13 am »
Добро утро,раздумки.!!! :D "Да се порадваме още малко на слънцето", че май и повечко,даже. :wink: Прекрасен септември. Спокойно може да го причислим към летните месеци. Супер е. Дори и ние успяхме да направим малко плаж,на местно ниво. :lol: А,планираме да не се отказваме.!! Удължи се сезона /личи си и в работата ми/. Нека има хубаво време и то да ви носи добро настроение.
Пеше,това с препъването ти,май не е изненада :lol:,но да се случи точно на 11.09.... 8O Да няма външна намеса,а!! :lol:
Шега,оправяй се бързо!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #621 -: Септември 12, 2017, 11:33:24 am »
Пеше, как си днес, има ли промяна? Дано по-бързо да се успокои болката!

Зайче, успешна учебна година!

Хубав ден на всички!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #622 -: Септември 12, 2017, 14:17:44 pm »
Пеше, кога свърши това вашето море, тъкмо смятах да се обаждам че ще дойда да ви видя...
Да се оправяш бързо.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #623 -: Септември 13, 2017, 06:48:34 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Прекрасна сряда ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #624 -: Септември 13, 2017, 10:28:34 am »
Добро утро!! :D Хубаво кафе,Зайо!! :wink: Ла крема!!! Хубаво време,топло.чак неестествено/,горещ пясък,приятна и тиха вода...Е, как да свърши това море??? :lol: :lol:
Слънчева сряда на всички,от мен!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #625 -: Септември 13, 2017, 12:28:24 pm »
Рачо, радвайте се на слънцето и морето, докато можете. Тук вече сякаш се усеща есента, въпреки все още високите температури. Често е облачно, по-ветровито, но пък приятно и чакано от мен време.

Пеше, дано вече си по-добре. За твоите "подвизи" легенди се носят :)

Зай, успешен старт на учебната година.

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #626 -: Септември 13, 2017, 18:22:57 pm »
Не се оплаквайте, че в Западна Европа са 13 градуса и вали здраво.  :x

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #627 -: Септември 13, 2017, 19:09:01 pm »
Потвърждавам. Такъв ужас е- сутрин 8-10С, макс 15-17С, но слънце не се вижда и дъжд по цял  ден.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #628 -: Септември 14, 2017, 07:52:11 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Дано да изгрее слънце и в Западна Европа. Ние тук се поизпекохме на септемврийските лъчи.

Хубав четвъртък!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #629 -: Септември 15, 2017, 09:36:24 am »
Добро утро!

Честит Първи Учебен ден на всички дечица и техните учители, които днес заедно прекрачват прага на училището! Честито и на техните родители, за които приключението започва :D

Пеше, Честито Първолаче! Да бъде много вълнуващо и интересно това ново начало за Ники :)



Петък е - време работещите да се отпуснат :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #630 -: Септември 15, 2017, 10:25:35 am »
Честит първи учебен ден на всички учащи,образоващи се,учителстващи и преподаващи!! да са живи , здрави и успешни. !! На Ники нека върви по вода!!
Хубав ден на всички,освен че е петък,слънчев е. За Европата,май сте прави! :) Не съм проверявал метео обстановката,но като ги гледам с какви якета пристигат от Прага и други дестинации,ми става ясно,че сме късметлии. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #631 -: Септември 15, 2017, 12:27:53 pm »
Да е успешна новата учебна година на всички! 
Ние си чакаме резултатите от последните изследвания и от следващата седмица, живот и здраве, на детска градина!   :)

Слънчево и много приятно е, прекрасен ден на всички!  :)

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #632 -: Септември 16, 2017, 21:42:20 pm »
Благодаря ви, мили мои, че ме мислите. Бях на дофтур - не ме снима, но каза - може да е само леко пукнато ребро, органи (далак, черен дроб) няма наранени, но ще те боли - малко ти е подкожната мазнина и за това боли. Ми а честито да ми е - то не може хем да си 50 кила, хем да не те боли като се удариш. Пък аз както е всеизвестно това го умея :lol:
В четвъртък доволно поскитахме, като за последно. В петък ясно - училище, среща с приятелчета, скитня .... Днес обличахме учебници и тетрадки и ... се поуморих. Та утре ще ги пращам на село и ще си полежа.

п.п. Златето, моята девойка е втори клас, молА ви съ. :wink:
Но виж Дани Джи, Барбарона, Ели (фъстъчкова) и .... ч
май ми се губи още някой, имат първолачета - да са им живи и здрави и много успех в училище!
« Последна редакция: Септември 16, 2017, 21:43:55 pm от Pesheck »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #633 -: Септември 16, 2017, 23:18:47 pm »
Леле, Пешееее... osi_13
Извинения и за теб, и за второкласничката. Явно чак сега ме хваща хормоналната амнезия. А не е като да не съм чела списъци за море и да не съм гледала снимков материал, удостоверяващ успешен първи клас.
Нищо, де, здраво да е детето и много успешно  :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #634 -: Септември 16, 2017, 23:53:45 pm »
Злате, спокойно! Хем имам ученик, обаче никога не мога да оправя децата в Бг в кой клас са, защото при нас системата е различна. И въпреки че е роден в една година с детето на Пешето, моят е вече в 4 клас.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #635 -: Септември 17, 2017, 07:26:37 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Честит първи учебен ден и много късмет на учениците! И на техните родители  :D

Цитат

- От колко почва родителската среща?
- От 60 лв.

Хубава неделя ви пожелавам!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #636 -: Септември 17, 2017, 10:20:20 am »
 :lol: ха ха ха, Зай, почти така се получи при нас още с първия учебен ден. Само че бяха 50 лв. Но аз исках още като видя касиера ни да ги дам, че да не ги мисля. А той ми се смее „какво сега за добро утро 50 лева“. Не че няма да се видим на родителската, ама аз така предпочитам.
Не отиде ученичката с баща си на село - от час и половина закусва, та ще я видя след малко. Но много ѝ харесал учебника по околен свят, даже прочела увода сутринта, да видим докога ще има такива мераци. Стана ми едно такова мило - и аз преглеждах и прочитах началото на новите си учебници, та и тя така - майчичка.
Лека и спокойна неделя от мен!

Оооо, забравих и закуската:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #637 -: Септември 17, 2017, 17:12:42 pm »
Привет и от мен и честито на иманниците днес :) Бъдете здрави
И да почерпя понеже и аз имам именничка :wink:
Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #638 -: Септември 17, 2017, 18:18:38 pm »
Честито на всички, които празнуват днес!   :)

Зайче, май точно така ще се окаже  :lol:, аз във вторник ще споделям първи впечатления от родитеска среща  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #639 -: Септември 19, 2017, 06:11:47 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Вярно, че празник на Вяра, Надежда, Любов и София - живи и здрави бъдете!
Хубав вторник ви пожелавам!